Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a felvetés...

Mit gondoltok erről a felvetésről?

Figyelt kérdés
Hogy fog tudni beilleszkedni az európai kultúrába, a szokásrendbe az a muszlim, aki annyiról sem hajlandó lemondani útja során, hogy disznóhúst egyen? Értem én, hogy vallás meg minden, de könyörgöm, aki tényleg éhes, az eszik, bármit mondjon a vallás. Akinek meg van kedve válogatni, az nem éhes igazán. Aki még ennyiben sem hajlandó lazítani, az hogy fogja elfogadni mondjuk azt, hogy itt a nők igenis egyenrangúak, vagy bármely más kulturális eltérést?
2015. szept. 10. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy nem fognak beilleszkedni, mert nem is akarnak beilleszkedni. Az iszlám vallást akarják elterjeszteni.

Hát nem láttad mi van Franciaországban? Tűntettek a muszlimok azért, hogy a fehér(nem muszlim) nők is öltözzenek full feketébe...

2015. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy mi van Franciaországban, sőt, nem csak ott, de a svédeknél is. De sokan nem akarják ezt látni.
2015. szept. 10. 15:55
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Forrás is lesz, vagy csak megint képzelődtök?
2015. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A felvetésemhez nincs szükség forrásra, az első kommentelő által említett eseményről nem hallottam, de tény, hogy Párizsban is vannak már úgynevezett "no go" zónák, ahova rendőr sem akaródzik bemenni. Találgass, miért.
2015. szept. 10. 16:00
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Forrás? Minek az... látnak 2-300 idiótát tüntetni (mert, hogy a muszlimok között is vannak), és az azt jelenti, hogy minden muszlim azt akarja. Tiszta sor nem? Itthon a focihuligánok szarrá verik a várost, az azt jelenti, hogy minden magyar szarrá akarja verni a várost. Érthető a gondolkodásmódjuk nem? :) Érvek? Minek... Forrás? Minek...
2015. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Tudsz angolul?


[link]


A no-go zónák hoaxok.

2015. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2015. szept. 10. 16:05
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Hm, látom nem tudsz angolul és nem olvastad el a cikket.
2015. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

"aki annyiról sem hajlandó lemondani útja során, hogy disznóhúst egyen?"

Most én vagyok a hülye, hogy nem értem, miért is kellene nekik lemondani a disznóhúsról?


"aki tényleg éhes, az eszik"

Esznek is, akkor mi a bajod? :D


Újabb agyament kérdés ami sehova sem vezet...

2015. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Andizsuzsi ***** válasza:
57%

" aki tényleg éhes, az eszik, bármit mondjon a vallás"


Nem. A tényleg éhes alatt azt értjük nyilván, hogy nem veszélyezteti őket az éhenhalás, hanem csak szimplán éhesek. Ha valaki igazán hívő, akkor nem eszik meg olyat, amit a vallása nem enged csak azért, mert igazán éhes. De ez nem függ össze az iszlámmal, egy zsidó sem fog nem kóser ételt, egy hindu marhát vagy egy Krisna tudatú állati eledelt enni.

A fentiek pedig semmilyen összefüggésben sincsenek a nők egyenjogúságával.

2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!