Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? EZT...

Erről mit gondoltok? EZT MIÉRT HAGYJUK?

2015. júl. 10. 13:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi lesz ennek a vége?


Mivan ha ezek gondolnak egyet és elindulnak a városban gyújtogatni, nőket erőszakolni?

2015. júl. 10. 13:04
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Itt Győrben is balhéznak, gyilkosság is történt is a táborban. Állandóan ordibálnak, mutogatnak, szemetelnek és ezért szállást, ételt, költőpénzt kapnak...
2015. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Szerintem fel kellene számolni ezeket a táborokat és visszatoloncolni őket a "háborús" országukba, ezek megérdemlik hogy halomra öljék őket. MILYEN JOGON JÖNNEK BE IDE ÉS VISELKEDNEK ÍGY? Felháborító.

Ennek sehogy sem lesz jó vége csak ha megállítjuk a bevándorlást. Nem szeretem a FIDESZ-t de ebben az egyben igaza van Orbánnak.

2015. júl. 10. 13:12
 4/31 anonim ***** válasza:
43%

Ezen a felvételen semmi olyan sincs, amit egy átlag focimeccs után ne lehetne látni a B-Közép részéről.

Őket hová toloncoljuk ki?

2015. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Ez undorító.. bele sem merek gondolni, hogy mi lesz velünk, ha ezek nemsokára ellepik az egész országot. És hiába hangoztatja mindenki, hogy nem akarnak nálunk maradni, nyugatabbra nem engedik őket, ezért itt rekednek majd. Kitoloncolni meg semmiképp nem fognak senkit, mert ha a kormány akarná, akkor is lenne bőven, aki ezt megakadályozza.
2015. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Tercier, mondd már el nekem mikor kiabálnak a magyarok olyanokat, hogy Allahu Akhbar? :)


Ezek közveszélyesek. Az összes. Itt szó sem volt focimeccsről. Meg idejönnek HÁBORÚS országból a többségük 30-40 éves férfi. Miért nem harcolnak? Ahhoz túl gyávák. Csak itt tudják kelteni a pánikot. Szánalmasak egytől egyig.

2015. júl. 10. 13:20
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
miért nem látni soha sem női vagy gyerek menekülteket?
2015. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%

13:20

"Tercier, mondd már el nekem mikor kiabálnak a magyarok olyanokat, hogy Allahu Akhbar? :)"

Tehát azért akarod kitoloncolni őket, mert azt kiabálják, h "Isten a leghatalmasabb"?


"Ezek közveszélyesek."

Ezt a következtetést miből vontad le?

2015. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Azért mert vallásfanatikus bolondok, akik majd egyszer bekattannak mert elkezdenek hangokat hallani "allahtol" :)


Abból vontam le, hogy úgy viselkednek ezen a videón is mint az állatok.


Te miért véded őket ennyire? elmondanád az álláspontodat? Nem azokkkal van bajom akik dolgoznak, vagy már régebben jöttek ide és beilleszkedtek. De szerinted ezek mikor fognka? Tovább menni akarnak? Hova, mikor?

2015. júl. 10. 13:30
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

13:30

"Azért mert vallásfanatikus bolondok, akik majd egyszer bekattannak mert elkezdenek hangokat hallani "allahtol" :)"

Nem vagy te egy hangyányit paranoiás? Ezzel a logikával mindenkitől retteghetünk, mert bárki "bekattanhat".


Az én álláspontom: elvárom a rendőrségtől, h fellépjen és tegyen rendet az ilyen esetekben, mint ahogyan ez meg is történt.

És mielőtt szándékosan félreérted, elárulom, nem ezt a rendbontó kisebbséget védem, hanem a többit, akik nem csináltak semmit, mégis egy kalap alá veszik őket velük, pusztán azért, "mer' sötét a bőrük és Allahoznak és bármikor bekattanhatnak".


A "focidrukker" hasonlatomat pedig továbbra is fenntartom.

2015. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!