Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha választani kellene az...

Ha választani kellene az arabok és romák között kit választanátok tehát kit fogadnátok be? Én magam roma vagyok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, érvekre.

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom milyenek az arabok, de tudom milyenek a cigányok, annál rosszabbak csak nem lehetnek, tehát az arabokat.
2015. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Arabokat, velük még lehet mit kezdeni, és a legtöbbje a szegénység ellenére is iskolázott, informált.

A cigány az meg lényegében magyar, Írországban is vannak, ők sem külön nép hanem Ír állampolgárok.

2015. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Buta kérdés. Ha a veteményesemben petrezselymet akarok termelni, akkor kihúzom mind a tyúkhúrt mind a csalánt. Egyiket sem akarom a petrezselyem között látni.
2015. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A civilizált, erkölcsös, keresztény embereket választanám, akik hasznosak a nemzetnek, a társadalomnak, és tök mindegy, hogy honnan jöttek, milyen színűek és milyen etnikumúak, hogy esetleg Fáresznek hívják vagy Gazsinak. Majd megtanulnak magyarul és megtanulnak dolgozni, mert ha SZÁNDÉK van, akkor út is lesz, ahogy Orániai Vilmos mondta.

A retkes putrismajmot, meg az allah akbárt üvöltő elmebeteget meg géppuskával kell kezelni. Akkor is, ha fehér.

2015. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem ilyen egyszerű.

Ismertem romákat akik addig húzták az egyik kolegájukat anyagilag, amíg magára akasztotta a 220-at.

Őkek szivesen látnám határon kívül azokkal arabokkal együtt akik mindent összeszemetelnek.


Meg nyaraltam Zalában, Galambokon még a halőr is roma Volt. Hajnali 1-ig nyugottan horgásztam majd hazamentem. És nem Volt félninvalóm. Velük semmi bajom. Néha a Magyar sokkal rosszabb, mert a sajátjukat visszahúzzák.

2015. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Civilizált és erkölcsös emberek között szeretnék élni, bőrszíntől, származástól és vallástól függetlenül.
2015. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem!!!
2015. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Muszlim arabokat semmi esetre sem, romákat csak akkor, ha nem gyilkolnának meg idős magyarokat a 3000 Ft-jukért és nem terrorizálnának magyar gyerekeket az iskolákban.
2015. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális romákat. És itt a normálison van a hangsúly.
2015. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sveronikaeva válasza:
100százalék hogy a romákat az arabokat semmiképpen se!!! Én eleve nem utálom a romákat de az arabok.... lány létemre nem szeretnék arabokkal lenni
2015. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!