Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy rengeteg...

Hogy lehet, hogy rengeteg olyan ember, aki felhördül a "cigánybűnözés" szóra, egyetért avval, hogy tenni kellene a "férfierőszak" ellen?

Figyelt kérdés

A "férfierőszak" ugyanúgy diszkriminatív, mint a "cigánybűnözés".

Ahogy a jobboldaliak azt mondják, hogy meg kellene állítani a "cigánybűnözést", ugyanúgy jönnek a baloldaliak avval, hogy meg kellene állítani a "férfierőszakot".

Pedig nem a "cigánybűnözést" és a "férfierőszakot" kellene megállítani, hanem az összes fajta bűnözést és erőszakot.

Miért kell úgy tenni, mintha a családon belüli erőszakot minden esetben férfiak követnék el?



2015. aug. 21. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
53%
Ballibsi kettős mérce ;)
2015. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
44%

A liberalisták szándékai iszonyat messze vannak az egyenlőségtől... majdcsak észreveszitek már.


Az egyenlőség, egyenjogúság meg hasonló hülyeségek csak álca a meggyőzésre. Ha ezekkel a jelszavakkal elhitették veled a jó szándékukat és támogatod őket, akkor szépen megkezdődik a még nagyobb fokú agymosás, lassú és apró pszichológiai befolyásolás.


A céljuk nem az egyenlőség és emberség. Ezek csak eszközök és leplek, ami mögé dugdoshatják a valódi céljaikat.

2015. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem vettem észre egyetlen baloldali nyilatkozatban sem, hogy acsaládon belüli erőszakot férfierőszaknak degradálnák, szóval mutass valamit, hogy mire alapozod ezt a dolgot? Amúgy inkább pont a jobboldal az ami nem volt hajlandó törvényt hozni a családon belüli erőszak ellen, mert a nők a konyhába valók.

[link]

2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

3: Itt ez az oldal, már a címében is benne van a "férfierőszak":


[link]

2015. aug. 21. 17:23
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal miért baloldali?
2015. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
42%

Minden a pénzről szól. Mi másról? Ahogy Jókai írta annak idején: "miért volt? Hát pénzért volt! Az ördög nem dolgozik száz százalékon alul."

A liberálisnak nevezett politika csak egy eszköz alkalmazói kezében. Ien sokrétű. Ideálképe az atomizált, tehét kiszolgáltatott, nem gondolkozó, konzumidióta fogyasztó, ellenségképe az erkölcs, illetve az önszerveződő társadalom. A "férfierőszak" jelentése: a férfi gonosz, nők, ne keressetek (férfi) partnert. Ne alapítsatok családot, ne szüljetek gyereket, majd mi megmondjuk, mi a jó nektek. elsősorban az, hogy törődj magaddal, és költsd ela pénzed, arra, amire mi mondjuk.

Nem szól többről.

Ja, hogy nem lesz gyereked, és nem lesz utódod, utána kihalsz? Nos, hát az nekünk miért is probléma? :)

2015. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
64%

Ezt az oldalt még egyszer sem hallottam propagálni a baloldaliak által, először múlt héten olvastam róla, amikor belinkelted egy másik kérdésnél.


Ezt a kérdést fel lehetne tenni a nemzeti radikálisoknak is, hogyha beszélünk cigánybűnözésről, miért nem beszélünk férfibűnözésről. Persze ebből szokás szerint az kerekedne ki, hogy biztos nem is keresztyén Árpádig visszavezethető vérvonallal rendelkező igaz, keményen dolgozó Magyar Emberről beszélünk.

2015. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező arról azért tényleg mesélhetnél, hogy ez hogy a fenében köthető a baloldalhoz. Mert ezzel a három darab csökkenttel már fölösleges foglalkozni, de te még menthetőnek tűnsz :-)


(ennek a szar oldalnak még egy impresszuma sincs)

2015. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

A NANE-t se hallottátok propagálni balliberálisoktól? Mert én igen, és ôket nem érdekli a férfiak által elszenvedett erôszak, csak a nôk által elszenvedett.

Volt egy cikk, amiben azt írták, hogy tévhit, az, hogy nem minden családon belüli erôszakot férfiak követnek el.

2015. aug. 21. 17:53
 10/54 anonim ***** válasza:
22%

"A nőknek a konyhában a helye."


Nekem egy fiatal, orvos ismerősöm mondta, hogy mennyire örülne annak, ha csak annyi dolga lenne, mint régebben a nőknek. Örömmel vállalna egy olyan házasságot.

2015. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!