Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, USA-ról, az egész helyzetről? (lent videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yVGsx305j8w&feature=share

sajnos csak németül ,szlovák felirattal találtam,többek között arról is szó van ,hogy a bevándorlásért ,nagymértékben USA felelős ,és ők is segítnek idejutni a sok "menekültnek"


2015. szept. 14. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nem kell adni, unalmas már ez a "nagymértékben" az Államok felelős azért hogy a Közel-Keletről idáig jönnek. Lassan már meg magyarázzák azt is hogy valójában az Usa is muszlim, és így alakult ki a Közel-kelet vs Tengerentúl közötti háború
2015. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok össze esküvés gyártó...
2015. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami, az Obama ha jól tudom muszlim országban született.
2015. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az igaz ,hogy most már az ember nem is tudja ,hogy mi igaz és mi az osszeesküvés ,de az biztos ,hogy USA egy elég nagy szarkeverő...én a politikajaval valahogy nem szimpatizálok.
2015. szept. 15. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor tőled is megkérdezem:


Miért jó az USA-nak a legfontosabb szövetségeseit gyengíteni, és ezzel lehetőséget adni Oroszországnak, a legnagyobb ellenfelének, hogy teret nyerjen, esetleg szövetségeseket szerezzen Európában? Szerinted az USA legfontosabb külpolitikai törekvése az, hogy az ellenségeit erősítse, vagy hogyan képzeled?

2015. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!