Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a politika...

Szerintetek ki a politika témakör legokosabb felhasználója?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban az, aki nem szól hozzá semmihez.
2015. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én! :D


Hát, a toplista szerint legalábbis "mosteppen"

2015. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A toplista nem az okosságot mutatja, ketteske. :P

Még csak azt sem, hogy ki mennyire jó válaszokat szokott írni. Egyszerűen csak kérdésekért és válaszokért kapott pontok összessége, nomeg a pacsizásból szerzetteké. A válasz meg darabszámra megy, tartalomtól abszolút függetlenül, egy egy-két mondatos benyögés ugyanannyit ér, mint egy részletesen kifejtett, esetleg linkekkel alátámasztott válasz. :(


Amúgy csodálkozom azon, hogy nem tolonganak itt az önjelölt okoskák, sok felhasználó válaszából úgy tűnik, hogy túlságosan is nagyra vannak magukkal...


A kérdés másokat illetően viszont nem könnyen megválaszolható, mert elég nagy a fluktuáció, plusz a nicket fel nem vállalókat nem jegyzik/jegyezzük meg annyira. Számomra egy 71%-os felhasználó az egyik "okos", aki tényleg jókat szokott írni, alapos, összeszedett, nem elfogult, nem szélsőséges, nem mocskolódó stb. válaszokat. És egy 73%-os is. Aztán ritkán "látható" ugyan errefelé, de más kategóriákból tudhatóan Sir Butcher is "okos". Más most nem jut eszembe, csak a régebbi (már lelépett) userek közül.

2015. szept. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát Bertám, azért sajnálom hogy engem nem említettél az okosak között, én többnyire felpontozlak :D


Egyébként amióta a politikai kategóriában vagyok úgy két hónapja, 71-ről lecsúsztam 66%-ra. Ez is jelent valamit, nem? :D

2015. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D


Ja, jelent valamit.

Azt például, hogy nem olyan régen GYK-zol, ergo viszonylag kevés választ írtál, ezért még eléggé instabil a százalékod.


Én tavaly december óta írok ismét rendszeresen ebben a kategóriában, és még "csak" a múlt hétre sikerült 1%-ot lejjebb kerülnöm; pedig szinte mindig a lehúzást kapom a kényesebb témáknál, viszont ez nem befolyásolja nagy mértékben az elmúlt években írt több ezer válaszból stabilizálódott százalékomat. Most kíváncsiságból megnéztem, közel 5 ezer a megválaszolt kérdéseim száma, és ugye egy kérdéshez nem feltétlenül csak egy válasz tartozhat. Meg is döbbentem ezen a mennyiségen rendesen... :D


A másik, amit jelent, hogy így szinte egyáltalán nem vagy "nyomon követhető". Így meg hogy várod, hogy zöldítselek meg okosnak tartsalak? :P

De most már rajtad tartom ám a szemem, vigyázz magadra. :D


Én nem tudok nyilatkozni, hogy eddig hogy értékeltelek, tényleg nem emlékszem rád. De joggal feltételezve, hogy sok dologban egyetértünk, ezekben bizonyára zölddel. Ezzel kockáztatva persze azt, hogy az értékelésem ezekben a menekültválságos - gyk-s polgárháborús - gyűlöletzivataros időkben "nem felel meg a többség értékelésének" (ez a rendszer is micsoda h.lyeség már...), így pontgyűjtés helyett pontokat veszíthetek. :D

(És veszítek is, persze nem miattad, nehogy félreértsd; most ezt is megnéztem: -25 pontom van. Juj, de borzasztó. :D)


Egyébként még Andizsuzsi jutott eszembe, akivel többnyire egyetértek (nem mindig), de tényleg intelligens nőnek tartom őt.

Meg egy 76%-os felhasználó, főleg jogi témákban. (Merthogy ügyvéd. :)

Aztán itt volt egy ideig ConnectCare, ügyvédtanonc.

A régi motorosok közül Pedro, őt sem látom mostanában. :(

És még egy user, "Dédimama": a nickje nem (volt) nyilvános, de stílusból és százalékból általában fel lehet(ett) ismerni. Sokan nem hitték el neki, hogy 80+ éves, pedig jónéhány válaszából egyértelmű volt, hogy nem hazudik. Több év után egy ideje nem láttam őt kommentelni, ezért most végignéztem a toplistát, ha már megnyitottam, de nem találtam a nevét. :(((


Lehet, hogy tényleg az egyeskének van igaza, és az a legokosabb, aki nem ír ide. :D

2015. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak viccelek, tudom hogy név nélkül nehéz. Csak már sokszor megtaláltak ez alapján, inkább rejtve tartom. Kb. minden politikás kérdésre válaszoltam az elmúlt két hónapban, szóval tuti belémfutottál sokszor, de már feladtam úgy két hete a győzködést, hatástalan.


Nektek kitartást :)

2015. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, eléggé szélmalomharc. Ritka élmény, amikor valakivel sikerül normálisan beszélgetni, esetleg érdemi vitát folytatni. Én sem véletlenül kerültem a kategóriát évekig... De valahogy mégsem bírok lecsatlakozni róla. :D


Ritkán írok ki kérdést, de ez pont témába vág:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__6819..

Eléggé meglepő válaszok születtek. :)


Minden jót neked. :)

2015. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából ők:

büdös nyúl

Visszeres Törpicsek

MCKruger

2016. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!