Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor szerint Magyarors...

Orbán Viktor szerint Magyarország szuverén állam és senki se szóljon bele máshonnan hogy mit csinálunk, és a menekülteket nem akarjuk. Akkor hogyan lehet az hogy ő meg bele akar szólni hogy Törökországban vagy máshol mi legyen a migránsokkal?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt arra értem ő is csak másokhoz nyomná le a migránsokat, tehát törökországi menekülttáborokra értem.
2015. szept. 21. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért javasolja, mert ezek a szomszédos országok iszlám vallású és kultúrájú országok, ráadásul könnyebben visszamennének a menekültek, ha egyszer végre béke lesz náluk.
2015. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hallottam olyat, hogy OV bele akarna szólni Törökország, v más állam belügyeibe. Olyat viszont igen, hogy a forrásánál kezelve a problémát az EU találja ki a megoldást - és EU tagállam kormányfőjeként ilyet javasolhat -, hogyan támogassák a háborús övezetek közelében lévő menekülttáborokat, hogy támogassa az EU területén kívül eső, már meglévő táborokat, pl. Törökország területén, meg hasonlók.
2015. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem csak akkor kell a markot tartani mikor az EU a pénzt adja,hanem amikor kötelezettségekkel jár az EU tagság.
2015. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4,

melyik szót nem érted, a szezont, vagy a fazont? Nem kéne őket keverni!

2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert Törökország a szomszédjuk és nem mi. Ha egy szír oda menekül, ott már biztonságban van - ha nem is irigylésre méltó egy élet egy török menekülttáborban. Az élete ott már nincs veszélyben és az otthonához közel várhatja meg a jobb időket. Persze egy szír is akarhat olyan jól élni, mint pl. a németek, vagy vágyhat Svédországba, de egy független, szabad, szuverén állam - mint pl. Magyarország - eldöntheti kit enged be a határain és kiket nem. Mert ez a mi hazánk és ezt jogunk van eldönteni.
2015. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnőtt az egója a Viktátornak.Törökországban nem mernek randalirozni a migrik Nyugattal ellentétben és egy bizonyos létszámú migránst Törökország is eltart ezzel is segítve valamelyest az EU-t.
2018. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!