Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha itt a politika kategóriában...

Ha itt a politika kategóriában egyesek szerint vannak bérkommentelők, akkor vannak bérlepontozók is, nem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Balliberális bértrollok vannak. Bárki bármilyen javaslatot tesz a hazaszeretet erősítése, és az ország önállóságának növelése érdekében, megjelenik valaki és beír egy Wartburgos csúfolódást.
2015. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez tuti hogy így van


az én hozzászólásaim kb. fél évvel ezelőtt 15 percen belül le voltak nullázva aztán estére mászott fel valamennyire az össze százalék.

2015. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, hogy emlékeztetsz arra is. Ennek a pálinkázós, wartburgszerelős kommenteknek csak én nem látom értelmét, vagy lemaradtam valamiről?
2015. okt. 9. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
ezért nem kell a %-al foglalkozni, a lepontozó bértrélibsi meg örüljön magának :)
2015. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Ha megnézed a kategória toplistát, akkor láthatod, hogy az első helyezett 'Rezi Dencia' nevű tag kérdésért 3, válaszért 4, értékelésért 2234 pontot kapott. Vagyis ő egy főállású pontozó.
2015. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy 'Éjjeliőr' 0 pont kérdésért, 0 pont válaszért, 522 pont pontozásért.
2015. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 #6


ez elég nagy lebukás!

2015. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...És ne "maradjanak ki" a kérdésgyártók se: többen is napi átlagban egy - másfél kérdést írtak ki az elmúlt 30 napban; a "rekorder" pedig napi átlag hármat.

Én komolyan nem tudom elhinni, hogy valakinek _tényleg_ ennyi kérdése legyen; különösen, hogy a kérdések kb. 80%-át teljesen felesleges kiírni, mivel voltak már, csak vissza kellene olvasni, ill. használni a keresőt.

De nem gondolom, hogy feltétlenül "bértollnokok" lennének, elég, ha valaki "csak hobbiból" provokál, uszít vagy folytat propagandát.

2015. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt a témát már én is feszegettem egyszer:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__7234998-..


bérfórumozók biztosan vannak itt az oldalon, mint minden politikai vonatkoztatású fórum oldalon jelen vannak.

céljuk a feszültség keltés, félrevezetés, megtévesztés, propaganda, akár új fórum indításával, vagy éppen a válaszaikkal.

olvastam pár cikket arról, hogy a mostani potenciális szavazók inkább az interneten szerzett tapasztalataik szerint döntenek egy-egy pártról, hogy kire fognak szavazni.

egy "magánszemély" véleménye, egy adott politikai témában sokkal erősebb vonatkoztatású, mint mondjuk Gyurcsány szónoklása.

ha valaki megerősíti egy fórumon azt, amit Gyurcsány mondott, akkor a könnyen befolyásolható "naiv" emberek hajlamosak lehetnek egyet érteni ezzel a személlyel.

így lehetséges, hogy potenciális DK szavazókká válnak.

szóval minden bizonnyal vannak bérlepontozók is, mivel még mindig sokan a válasz hasznossága % alapján ítélnek meg egy-egy kommentet, hogy mennyire lehet hiteles.

ami valljuk be a politika rovatban elég nagy badarság.

mert ha mondjuk több szoci van éppen a kategóriában, akkor ha egy Fideszes azt mondja hogy az ég kék, már csak azért is lepontozzák a válaszát.

tehát elmondhatjuk azt is, hogy igazán itt a kérdéseknek és válaszoknak sincs sok esetben semmi értelme, mert hiába bírjon egy válasz valóságtartalommal, ha az ellenzék úgyis lepontozza, és sokan a 0%-os választ farzsebből átugorják, vagy fel sem fogják a tartalmát.

2015. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!