Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek van -e politikai...

Szerintetek van -e politikai irányultsága ennek a Gyakorikérdéseknek? Akik gyakran látogatják, vagy az üzemeltetőnek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem igazán. Egyedül csak a rasszizmust (vagy az őszinte véleményformálást egyes témákban) nem csípik.


De egyébként jobbára csak azokat a kérdéseket és válaszokat törlik, amiket jelentenek.

2015. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen van mindkettőnek. Bár utóbbinál tudjuk hogy többség fizetett emberke.
2015. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az oldalnak SEMMI!

A látogatóknak biztos, mert emberek vagyunk :)


Ne legyen már üldözési mániád :D

2015. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kiválasztott nép neve negatívan jelenik meg a kérdés azonnal törlődik. Míg mondjuk a fideszt bátran lehet gyalázni.
2015. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
#4: a "kiválasztott nép neve negatívan" nem más, mint rasszizmus, egy politikai pártról pedig mindenki elmondhatja a véleményét relatíve kulturáltan. Ne keverd a szezont a fazonnal.
2015. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az üzemeltetőknek nincsen, mert leszarják, a reklám a lényeg.

viszont a moderátoroknak biztosan van, mert nem egyszer töröltek már kérdésemet, amiben teljesen korrekt módon kérdeztem tényeket, a Fidesz folyamatos szapulásáról.

természetesen baloldaliakat, hogy fejtsék már ki nekem az álláspontjukat, miben nem értenek egyet a Fidesszel.

megkérdeztem a törlés okát emailban, a válasz az az volt hogy provokatívnak találták a kérdést, pedig kértem azt is hogy korrekt módon adjanak választ arra miért törölték, hogy a jövőben többet ne sértsem meg a szent szabályzatot.

"a kérdést provokatívnak találtuk" -ez volt a korrekt válasz.

volt mikor simán csak azért törölték a válaszom, mert kicsit erősebben baloldali kritikát ejtettem benne, de nyilván a szabályzatot nem sértve, vagyis ezek szerint mégis mert törölték.

volt olyan is, hogy egy válaszoló sértegettet, anyázott, fogyatékos fszfejnek nevezett stb, többször is jelentettem a válaszát, de még a mai napig megvan a kérdésben.

ez amúgy egy szintén Fidesz szapuló válaszoló volt, aki engem sértegetett mert kb leírtam azt, hogy az ég kék nem pedig hupilila, ennyi.

szóval ebből vonja le mindenki a tanulságát, bár nem olyan nehéz.

2015. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
A magyarellenes kérdéseket, júzereket nem törölgetik olyan bőszen.
2015. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is liberális az oldal üzemeltetője. Vagy liberálisok pénzelik.
2015. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem is liberális az oldal üzemeltetője. Vagy liberálisok pénzelik."


A NORMÁLIS ember liberális, vagyis nem ítél el senkit csak mert más, mint ő.


Ennyi hülye embert itt, hogy eleve a kérdés felvetődött..... Nem mindenkit érdekel a politika, engem sem, nehogy már szemellenzős gyűlölködőnek kelljen lenni....

2015. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

'A NORMÁLIS ember liberális, vagyis nem ítél el senkit csak mert más, mint ő.'


Normális ember mérsékelten liberális. A legnagyobb baj ezzel a hozzáállással, h könnyen adhat támpontot visszaélésekhez.

2015. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!