Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek, hol van itt a...

Szerintetek, hol van itt a diktatúra?

Figyelt kérdés

Nézzük csak mi folyik itt:


Európa liberális vezetése és velük együtt Németország kényszeríti Magyarországot, hogy törvénytelenül engedje be az EUba az illegális migránsokat. Majd vissza élve az EU jogrendszerével ránk erőszakolnak x% illegális bevándorlót. Mindez lehet hogy törvényes, ámbátor durva beavatkozás Magyarország belügyeibe.


Ma már a német lakosság is népszavazást szeretne a kérdésben; Igenám, de a szövetségi szinten nem lehet népszavazást kiírni ezért nem is írják ki!!!


Nomármost, akkor hol is van a diktatúra?

Tényleg Magyarországon?


2015. okt. 16. 08:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Semmi türelemi idő nem volt szerintem egyáltalán nem vagy tisztába a dolgokkal. Szerintem amire gondolsz az a schengeni egyezményhez való csatlakozás előtti és utáni határ ellenőrzés.
2015. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor most a keresztény menekülteket nyugodtan küldhetnek hozzánk, nekem ez jön le abból amit írtál.
2015. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Határon a "szívatás" pedig attól függött, hogy mennyire tűnt gyanúsnak valaki, ha egy magyar ember gyanús volt a magyar oldalon akkor a magyar határőr vizsgálta át a kocsi tartalmát.
2015. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van. Csak éppen demokráciában olyan sincs, hogy a kormány szétosztogatja hívei között az állami tulajdont és a közpénzeket/EU-s támogatásokat. Erről ennyit.
2015. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24


nem mondtam ilyet! de ha már egyszer az EU befogad migránsokat akkor azok elsősorban európaiak legyenek!

2015. okt. 16. 11:11
 26/29 A kérdező kommentje:

#26


Eddig is ez ment csak eddig külföldiek voltak a kormány hívei...


Persze egyik sem igazolja a másikat!

2015. okt. 16. 11:12
 27/29 anonim ***** válasza:
"nem mondtam ilyet! de ha már egyszer az EU befogad migránsokat akkor azok elsősorban európaiak legyenek!" pedig pont őket nem fogadjuk be, hiszen ők a gazdasági bevándorlók főként a balkáni államokból.
2015. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Boldog ember(na meg vak). Ebben látja a diktatúra létét/nem létét. Nem foglak felvilágosítani. Akkora szemüveget nem tudok csinálni. Még az Unió segítségével se. Még az oroszok segítségével se. Még a terroristák se segíthetnek.
2015. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
a ballibsik agyában van diktatúra
2015. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!