Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez ma?

Hogyan lehetséges ez ma?

Figyelt kérdés
Magyarországon tiltott önkényuralmi jelkép a nyilaskereszt. Azonban most jövök egy rendezvényről (www.kitartas.net), amelyet a Corvin közben tartottak. A mozgalom jelképében ott van a tiltott jelkép, és a végén elénekelték a Szálasi-indulót. Hogy lehetséges ilyet ma véghezvinni, hogyan kaptak erre engedélyt? Hiszen szervezett volt, nem csak úgy "bementek oda".
2015. okt. 23. 20:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és alapból ott van a Kitartás szó.
2015. okt. 23. 20:30
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ezzel bajom. Inkább csak az érdekel, hogyan lehet ilyen rendezvényt engedélyeztetni. Felemelő volt hallani az igaz gondolatokat, de meglepődtem a mozgalom jelképén, a Szálasi-indulótól, és a honlapjuktól is.
2015. okt. 23. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen módosított zászló volt, vagy rendes nyilaskeresztes?

2015. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan, amilyen a belinkelt képen van. De ebben bárki észreveszi a hasonlóságot. És a Szálasi-indulóval ki is mondták, hogy "éljen a nyilaskereszt és Szálasi".
2015. okt. 23. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
De a hasonlót nem büntetik, csak a nyilaskeresztet.
2015. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a nyilaskereszt és Szálasi dicsérését? Azzal mi van?
2015. okt. 23. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a törvény.

De ha gondolod, jelentsd fel őket.


Miért voltál kint amúgy, ha nem szereted őket? :D

2015. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem az, hogy nem szeretem őket. Hanem csak kíváncsi voltam, hogy a törvény hogyan viszonyul ehhez. Ezeken kívül nem volt rossz a megemlékezés.
2015. okt. 23. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Hungarista mozgalmak szerintem elég jól tudják hogy mi kell ahhoz hogy törvényesen működhessenek. Dalokat meg rigmusokat betiltani pedig manapság nem szokás.
2015. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!