Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Migránsok:egyesek miért...

Migránsok:egyesek miért vonnak párhuzamot a kelet-európai kivándorlók és a mostani menekültáradat között? Ti egyetértetek ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azzal érvelnek, hogy a kelet-európaiak között rengeteg bűnöző és csak szociális juttatásokért ácsingózó van. Amúgy sem hasonló a kelet-európaiak kúrája a befogadó országokéhoz, ezért a beilleszkedés a kelet-európaiaknak is nehéz.

2015. okt. 25. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen van a kelet európaiakból is aki élősködik, de nem ez a jellemző. Aki jön az dolgozni jön, mert jobban keres. Mondjuk aki csak emiatt jön, azt nem irigyelm, mert nem fogja soha jól éreznni magát.


Aki viszont párhuzamot von, szerintem buta és irigy mert maga nem képes sem otthon változtatni, sem eljönni. Könnyebb azt mondani hogy nem is akarna. És ezt ráfogja a magyarságára.

2015. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem minden magyar,lengyel stb. érkezik tisztességes szándékkal Angliába vagy bárhova máshova,ezt tudtam. És ugye az is hatalmas különbség, hogy Ők az EU-n belül,legálisan mozognak. Ellentétben a mostani migránsokkal ugyebár. Bár ha ők legálisan jönnének,be se engednék őket talán.
2015. okt. 25. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Igen. és a vicc az hogy én németkhez jöttem 2010-ben, és akkoriban időnként ellenőrizgették, hogy van-e még munkánk, vagy csak lébecolunk.

Ezek meg idejönnek papírok nélkül, aztán a mi adónk nem drága nekik...

2015. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinetem a német hatóságok is félnek ezektől a migránsoktól, így más elbírálásban részesülnek, mint az európaiak.
2015. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a németek attól rettegnek, hogy lenácizzák öket. 70 éve erre nevelik öket.
2015. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ugyanaz van mogotte: otthon keves a della, megprobalsz nyugatabbra boldogulni, ahol nem csak gombokert dolgoznak.

Lenyeget tekintve egyet is lehet vele erteni, egy kulonbseg van: hogy EUn belul nyugatrol ugyanigy aramlik keletre vam, kvota nelkul az aru. Az meg nekik jo. Akkor legyen nekik jo az is, ha a munkaero meg forditva aramlik, szinten kvotak nelkul. Mert szabad piac van, es a munkaero is ugyanolyan aru mint barmi mas.

2015. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!