Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ózdon vagy Miskolcon rosszabb/...

Ózdon vagy Miskolcon rosszabb/veszélyesebb az élet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben attól függ, mely városrészekbe merészkedsz be. Budapestnek van olyan része többek között, amely mind Miskolcnál, mind Ózdnál jóval veszélyesebb...Miskolc összességében nem veszélyes város, csak vannak olyan részei, ahol nagyobb eséllyel kérdezik meg tőled, hogy a telefonod tudja-e mennyi az idő. Ózd közbiztonságilag sokkal aggályosabb volt Miskolcnál, de az új, szigorúbb vezetés jobban a körmére néz a bűnözőknek, így már történt javulás és várható további.
2015. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%
Hát nem tudom, Ózdon voltam középiskolás, elég sok volt a verekedés, futás, késelés, lopás, még olyan is volt hogy megerőszakoltak egy lányt stb De ez valószínű Miskolcon is megtörtént volna.
2015. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is Ózdon járok suliba, és szerintem nem gáz egyáltalán, jó nyilván nem mászkálok éjjel egyedül stb..

Miskolcra készülök egyetemre és kiváncsi voltam rosszabb-e a helyzet ott.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. okt. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!