Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Újraindult a tolvajkergetők...

Újraindult a tolvajkergetők Facebook oldala?

Figyelt kérdés
Ti mit tudtok róluk? [link] Volt egy riport,ahol sajnos Tomcat elmondta,beszünteti a tevékenységét,mert a hatóság tönkretette az életét.

2015. nov. 4. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Maradjunk inkább annyiban, hogy van Facebook-oldalunk. De már csak arról lesz rajta szó, hogyan folyik az ellenünk indított hatósági leszámolássorozat.
2015. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az ellenetek indult "leszámolássorozat" véget ér vagy legalábbis ritkulnak az ellenetek folyó eljárások, várható, hogy megmarad ilyen "igazságszolgáltatás"-kritikus oldalnak?
2015. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem foglalkozom többé semmivel, ami Magyarországon vagy Magyarországgal történik.
2015. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom.
2015. nov. 14. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Tomcat nagyon nagyon elcseszte azt a gázpisztolyos dolgot. Nem azért mert nem érdemelte meg a pali. Egy öregasszonyt terrorizált, semmi kivetnivalót nem látok abban ha valaki pofánlövi.


Mindenki tudta, hogy a Tolvajkergetőket figyelik, alig várják, hogy valami kifogásolhatót tegyenek. És nem, nem a gonosz zsidó maffia, hanem az állam (és annak erőszakszervezetei) akik nem engedhetik meg maguknak, hogy ilyen civil kezdeményezések nagymértékben elterjedjenek. Magyarországon mindenki lehajtja a fejét, mindenbe beletörődik, és erre jött egy csoport aki azt mondta, hogy nekem igenis jogom van ahhoz, hogy a biciklimet ne lopják el. És ebben a Tilos Rádiósoktól kezdve D. Robin Attiláig mindenki egyet tudott érteni, egy cél érdekében együttműködtek kzávi. Ha sok ilyen szerveződés lesz a mostani (terror)állam(ok) végét jelenti, mert az emberek végre kezükbe veszik a sorsukat. Ezért volt fontos a Tolvajkergetőket ellehetetleníteni. És ezért volt hatalmas ökörség az ellehetetlenítést tálcán kínálni nekik a pofánlövéssel.


(Most apróságokba nem megyek bele, hogy azért volt rasszista beszéd a videókban bőven, tegyük félre ezt most a "nagyobb jóért".)

2015. nov. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Én biztos nem foglalkozom többé semmivel, ami Magyarországon vagy Magyarországgal történik." - azért megy a frissen újraindult oldalon már az állásfoglalás a "fagyállós gazdáról" meg a nőről, akit "hamis" bérlet miatt állítottak elő. Megnézem én, ahogy távol tartod magad a közélettől...
2015. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy az egészben mi bacca a csőrét a tisztelt hatóságnak. A tolvajkergetők össze sem hasonlítható hatékonysága a rendőrökével szemben. Ez borzasztó sokat ront a renoméjukon, ezt nem tűrhetik. A normális pedig az lenne, hogy esetleg köszönetet is mondanak azért a munkáért amit helyettük végeznek el. A gázpisztolyos pedig egy másik eset, az nyilvánvalóan bünti, de nem olyan vészes az sem.
2015. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Ez borzasztó sokat ront a renoméjukon, ezt nem tűrhetik." - lehet, hogy a paranoiás rendőri vezetők így gondolják, de ez szerintem nem igaz. A Tolvajkergetők volt Magyarországon az első nagy nézettségű reality műsor, ahol a magyar rendőröket _bűnüldözés_ közben láthattuk. Mert ugye a törvénytisztelő átlagpolgár a rendőrökkel legtöbbször csak közúti "ellenőrzés" (fölösleges zaklatás) közben találkozik. Tehát szerintem a sorozat javított a rendőrségről alkotott összképen. Arról nem is beszélve, hogy az esetek döntő többségében a Tolvajkergetők "a rendőrök nagyon profik voltak", "köszönjük nekik", stb. módon reagáltak az intézkedésre, és csak néhány esetet kifogásoltak (joggal).
2015. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az új videoblogban bemutatták,hogy a bíróság szerint nem követtek el bűncselekményt a gázpisztolyos ügyben,szóval ez az állításod, hogy "messzementek" nem igaz. ergo->törvényesen pofánlőheted azt a személyt,aki a te telkeden/birtokodon törvénytelenül tartózkodik.
2015. nov. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!