Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így vele?

Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés

Szerintem a jelenlegi helyzetből 10 éven belül jelentős háború lesz .Mivel Európa képtelen kezelni a jelenlegi helyzetet káosz lesz. Majd az USA segítségnyújtás címszóval jelentős katonai erőt küld Európába és Szíriába. Ezzel tovább növeli a feszült helyzete oroszországal.Eközben a világ helyzete romlik .Innentől elég egy apró szikra hogy lángba borítsa égész europát.Persze titokban az USA kezdeményezne valami magasztos célnak álcázva bár az mindegy hogy ki lő elsőre .És a háború csak terjedne és világ háborúvá nőné ki magát .Ha valahogy nem ezen akkor más okból fog bekövetkezni .Aki kicsit is ért a történelemhez az láthatja hogy az egész emberiség történelme a háborúkon alapszik ez az egy dolog sosem fog változni.

köszönöm hogy végig olvastátok !

Nektek mi a véleményetek erről a témáról?



2015. nov. 6. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Már ott elbasztad a premisszáidat hogy szerinted Európa képtelen kezelni a helyzetet. Kezelni fogja és semmilyen háború nem lesz, nem kell rettegni.
2015. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 meszike91 ***** válasza:
Nem lesz háború. Senkinek sem állna érdekében.
2015. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy ma senkinek nem lenne nyereséges .Ezért nem is azt írtam hogy holnap.De ahogy az idő múlik egyre valószínűbb lesz.
2015. nov. 6. 22:54
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nincs kizárva. De mi "kis" emberek nem tudhatunk biztosra semmit.


Kína rátette a kezét néhány szigetre a Dél-kínai-tengeren, amire válaszul az Egyesült Államok egy katonai reakciót próbált kiprovokálni, azzal, hogy alig 12 mérföld távolságra küldte a hadihajóit.


Amerika megalkotta az Iszlám Államot, hogy Irakból és Líbiából polgárháborútól és vallási fanatizmustól tarolt, törvény nélküli országokat alkosson.


Létrehozták a szír menekültválságot azzal, hogy az Assad elleni fegyveres felkelőket támogatták, mert Szaúd-Arábia és Katar egy csővezetéket akar építeni Szírián keresztül Európába.


Elmozdították a törvényesen megválasztott, orosz-barát ukrán kormányt, és folyamatosan provokálják Oroszországot a saját hátsó kertjében.


Összeesküdtek Szaúd-Arábiával az olajár lenyomására, hogy ezzel csődbe vigyék az orosz, az argentin és az iráni gazdaságot. Putyinnak elege lett, és teljes erőből nekiment Szíriának, szétbombázva az Iszlám Államot és ezzel bebizonyítva, hogy Amerikának soha nem volt érdeke az Iszlám Állam megsemmisítése, csakis a konfliktus fenntartása a katonai-ipari komplexum céljainak érdekében. Obama most már amerikai csapatokat küldött a tűzvonalba Oroszország, Szíria, Törökország, Irán és az Iszlám Állam közé.


Európa már eddig is csődben volt, több trilliónyi új hitelt teremtve, csakhogy fizetni tudják a korábbi hiteleket. Most iszlamista hordák özönlik el, ami a társadalmak szétesését, káoszt, erőszakot és háborút fog eredményezni.


Több tucatnyi lőporos hordó, és égő gyufával szaladgáló kisgyerekek.


Nem tudom, melyik gyutacs fog meggyulladni és melyik lőporos hordó fog felrobbanni, de valaki előbb-utóbb valami hülyeséget fog csinálni, és aztán elszabadul a pokol.


Bármikor megtörténhet. Egy katonai gikszer. Egy bérgyilkosság. Egy erőszakos cselekedet és megmozdul az egész világ. És aztán ledőlnek a dominók, olyan tűzijátékot beindítva, amit 1945 óta nem látott a világ.

2015. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Vagy csak túl sok oroszhídfőállás.ru-t olvastál és szét van csapva az agyad.


Egyáltalán nem értem, hogy honnan veszitek azt az elképzelést, hogy Európa képtelen lesz kezelni a migráns tömegeket. Már miért ne lenne képes rá? Kivezénylik a rendőrséget, aztán szétcsapnak közöttük vagy max. végső esetben a katonaságot, de azok már tényleg elintéznék a dolgot.


Vagy egész egyszerűen unalmas az életetek és azzal visztek bele egy kis színt, hogy rettegtek az USA-tól, mert annyira, de annyira izgi ellenállósdit játszani, hogy minden napotok feldobja.

2015. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Már ott elbasztad a premisszáidat hogy szerinted Európa képtelen kezelni a helyzetet. Kezelni fogja és semmilyen háború nem lesz, nem kell rettegni."


Ennyi.

2015. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Nem lesz háború. Senkinek sem állna érdekében."


NE HAZUDJ!

2015. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 meszike91 ***** válasza:
71%

7. "A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad."


Miért lenne háború? Ha bárki megtámadná a másikat, akkor mindkét fél elpusztulna az atomfegyverek miatt. NEM LESZ HÁBORÚ.

2015. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi lehet hogy lesz, de nem tudok jósolni, tárazz be kajából és próbáld megakadályozni a háborút.
2015. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!