Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a politika topic-ban lepontozás megy de érvelés, reagálás a válaszra nem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2015. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
És akkor mi legyen a megoldás? Vegyék ki a pontozó rendszert, esetleg tiltsák ki azokat, akiknek a tevékenysége normális érvelés helyett összvissz pontozásban merül ki?
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%

"Mindenki magából indul ki.

Oszt' most lepontozhatsz..."


dehogy te butus...csak mikor valakinek a válasza kimerül a egy "fityeszes Orbán imádó", vagy "Zorbán cigány alattvaló", és még sorolhatnám, akkor az tükröz egyfajta intelligenciát nem de bár? :)

egyébként ha ennyire szívedre vetted a válaszom, biztos személyes sérelemként ért.

jól gondolom?

vagy talán elgondolkodtál magadon, és beláttad hogy igazam van az intelligenciádat illetően? :)

2015. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

#7

a proli a válaszomban valóban egy "gyűjtő" szó, és ebbe a felsoroltjaid is bele tartoznak. :D

2015. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
Nekik viszont ez a jelző sértés, 60-as, mivel egy 'felsőbbrendű' embertípusnak gondolják magukat. :D
2015. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Igazából nem izgat annyira.
2015. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

én mindig mondom, hogy akinek nem inge az ne vegye magára...

ha pedig magára veszi az már az ő baja :)

de viccet félre téve nagyon sok politikai cikkeket, oldalakat szoktam látogatni, és rengeteg helyen tök normális korrekt válaszok jönnek egy-egy írásra.

több száz, vagy ezer komment, és lényegesen kevesebb a pocskondiázás és a fröcsögés, függetlenül az ideológiákról.

nem tudom itt miért van ez, kb mint a napiszar szlogenje "az internet pöcegödre" -re emlékeztet sokszor az ide válaszolók intelligencia szintje.


anno még jó pár éve írtam ide ki egy kérdést, aztán úgy alakult hogy egész jó is beszélgetések és normális konstruktív érvek-ellenérvek érkeztek, több száz válaszban.

aztán valami "jóakaró"(k) gondolom jelentgették a kérdést, és pár hét után törölték azzal a piros üzivel, hogy "ez még mindig nem fórum oldal", ennek ellenére ez a kérdés a maga 9000+ válaszával minden bizonnyal nem a fórumozásra tényére utal :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jó az.
2015. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem igazán zavar, mert nem a pontozás kedvéért vagyok itt, hanem mert értelmes válaszokat adjak és ált. sikerül is csak azok akik lepontozzák nem fogadják el az én állás pontomat, mert olyan mint az ellenzék mindent elleneznek, akkor is ha jó.
2015. nov. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez nem az a hely, ahová érvelni megy az ember. A jelen pontozás egyébként kiváló eszköz a társadalom hangulatának, az egyes nézetek népszerűségének, netán utálatának mérésére. Nem úgy kell kezelni, mint egy célzott állapotfelmérést, de kezelhető.

És mint látod, nem kívánok érvelni, gondolatokat próbálok ébreszteni. Abból nagy hiány van, azt érdemes mindenütt kiprovokálni. Hátha néhányan vállalkoznak rá. És akkor már megérte.

2015. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!