Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti aláírjátok a kvóta ellen...

Ti aláírjátok a kvóta ellen indított "Védjük meg az országot! " elnevezésű petíciót?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ti hogy vélekedtek.

Én sem értek egyet a kvótával sem azzal hogy nagyobb számban telepítsenek ide. Viszont én nem írom alá a petíciót, mert népszavazást nem lehet kezdeményezni erről. A másik dolog hogy egyszer már aláírtam a Fidesznek és aztán furcsa módon hívogattak, meg küldtek levelet a helyi szervezettől. Nem akarok a régen csak így nevezett "Kubatov" listára felkerülni. Az aláírásomnak meg van értelme? Mit kezdenek majd vele? Kinek adják? Szerintem mással kellett volna próbálkozni nem pedig aláírás gyűjtéssel.


2015. nov. 8. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Kubatovnak nem adom az adataimat.
2015. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Eszemben sincs. Nem is értek egyet vele, meg a reklámos zaklatásukból sem kérek.
2015. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Én sem írom alá, mert nem kívánok asszisztálni a kormány populista polotikájához, mellyet az ország meglehetősen alacsony szellemi szinvonalához igazít.

Én azt gondolom, hogy ha beléptünk az Európai Unióba, akkor nem csak a méznyalásból kell kivennünk a részünket (eu-s támogatások örömteli elköltögetése), hanem a kellemetlenségeket is vállalni kell a teherbíró képességünk arányában. Nem csak azért, mert az illendőség így diktálja, hanem azért, hogy inkább erősítsük az EU-t, ne pedig gyengítsük a szuverenitásunkért hőbörögve, mert hogy az európai egységnek pont az lenne az értelme, hogy a világ többi hatalmi gazdasági erőcentrumaival szemben állni tudjuk a versenyt.

Ez egyébként akkor is így van, ha a kvótarendszer vsz. tényleg nem igazán hatékony, sőt az egész EU sem az a jelenlegi formájában.

Tök jó ellenérv következik: " Ok, öreg, hogy legyen az EU erősebb, de a bevándorlási politikája éppen hogy gyengíti, ha beengedi a sok muszlimot!"

Lehet ezt mondani, csak épp nem igaz, és főként úgy sem lehet hosszú távon útját állni ennek a modern kori népvándorlásnak. Európa persze kissé megváltozik, mert a jelelegi 4%-ról, mondjuk, 10%-ra nő a muszlimok aránya, az átagos európai bőrszín meg kicsit sötétebb lesz, de ezt csak a rasszisák tekintik nagy bajnak, gondolom én. Én pedig nem vagyok az.

2015. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szántóvető ***** válasza:
51%
védjük meg az országot a fidesztől.
2015. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nagy fideszes színjáték úgyis az lesz amit ők akarnak!
2015. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha a Fidesz minden népszavazást megfúr, ami ellene lenne, akkor ebben nem leszek partner.
2015. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Ez a petíció Orbán nagyszerűségéről szól, nem arról, hogy védjük meg az országot. Szólhatna arról is, de azt nem így kell csinálni.
2015. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
A felcsúti parasztgyerek nem bír magával!!!
2015. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2015. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Aláírnám, de még nem találkoztam vele.
2015. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!