Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én mindig azt látom, hogy az...

Én mindig azt látom, hogy az amerikaiak szeretik a magyar embereket, de a magyarok nem viszonozzák. Miért?

Figyelt kérdés
Nem csak a politika van a világon. Sok magyar butának gondolja őket, de egyáltalán nem azok. Meg kéne ismerni őket, és nem a filmekből meg a médiából következtetéseket levonni.
2015. nov. 10. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Átlag amerikait még nem láttam. Csak a politikusaikat ismerem akik viszont nagyon nagy hóhányók. Amúgy a polgárokkal nincs bajom. Az a baj hogyha ott van egy martin luther king meg kennedy akkor lelövik. A polgárok nem tehetnek semmiről. Az iskolákban ott asszem nem tanítabak kézzrl írni. Az amerikaiak európaiak szóval ugyan azok mint mi csak a vezetőségük nem jó egyenesen rossz.
2015. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
95%
Az átlag amerikai azt sem tudja, hogy hol van Magyarország. Mint ahogy az átlag magyar sem nagyon tudja, hogy hol van Pennsylvania (ami nagyobb mint Mo).
2015. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Az amcsik nem nagyon szeretik a magyarokat, igaz nekik mind1 hogy honnan jöttél az érdekli őket hogy ki vagy!


Vannak olyan közmondások is hogy:


If you have a Hungarian for a friend you don't need an enemy.

2015. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs semmi bajom az átlag amerikaiakkal, de az igaz, hogy az oktatási rendszerük nem jó, mert mint, ahogy az egyik válaszadó mondta, hogy azt se tudják, hol van Mo. Sőt, azt se tudják, hogy Anglia egy sziget (és ez nem vicc). A politikájukért sem rajongók.

Az sem tetszik, hogy sokan átvették tőlük a szokásaikat, mert már minden tizedik gyerek azt akarja, hogy kandallón keresztül jöjjön a Télapó, pedig a legtöbb házban nincs kandalló. Meg Rudolfos meséket akarnak.

2015. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt, azt se tudják, hogy Anglia egy sziget (és ez nem vicc)."


Anglia speciel szerintem se az. Nagy-Britannia esetleg.

2015. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!