Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te lelépsz az országból egy...

Te lelépsz az országból egy jobb élet reményében? Esetleg már leléptél? Mit gondolsz azokról akik elhagyták Magyarországot?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 21:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Nem. Remek emberek.
2015. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek a előttem szólóval és egyeznek a válaszok is. Sajnos a remek emberek hagyják el az országot, na meg egyszer majd én is.
2015. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%

Nem lépek le, mert Magyarország biztonságos ország, és nem akarok gazdasági migráns lenni Nyugat-Európában.


Magyarként el kell ítélnünk azokat, akik nem az első biztonságos országba menekülnek az országukban tomboló erőszak ellen, és hazaárulásnak kell tartanunk, hogy nem veszik fel a fegyvert, hanem Európába jönnek.


Ugyanígy hazaárulás, ha valaki a biztonságos Magyarországot elhagyja és nem harcol annak felvirágoztatásáért.

2015. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem lépek le, ugyanis nem a hely a döntő abban, hogy minőségi életet élek-e. Mit gondolok azokról, akik elhagyták az országot? Semmit, mert sokan sokféle motivációból tették ezt. Mindenesetre ebből most divatot is csináltak, ami nem tetszik nekem, mert messze nem ennyire rossz a helyzet. Azt sajnálom, hogy sok fiatal eltűnt Magyarországról, bízom benne, hogy még visszatérnek.
2015. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Nem. Dolgoztam külföldön, de eszemben sincs lelépni. Sajnálom őket, mert ezt a lehetőséget választották.
2015. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Jó, hogy leléptek innen.

Majd amikor egyre nagyobb munkaerőhiány lesz, akkor lehet rinyálni, hogy miért mennek el ennyien.

És tudod mit? Majd megmondom, hogy lehet nem 90 ezer forinttal kellett volna kiszúrni a dolgozók szemét, amiért persze hajtást várnak el tőlük és hogy tűrjék az idegbajos főnök dührohamait.

2015. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert itt vagyok otthon.

Nem gondolok róluk semmi rosszat, nekik így volt jó.

2015. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Alig várom már, hogy le tudjak lépni. Irigy vagyok azokra, akik már megtették.
2015. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nem hagyom el a kis észak-keleti szürke bérházakkal díszített blokkomat. Jó kis gettó is lesz itt.
2015. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Már leléptem.


Nem gondolok semmit róluk.


Mindenki éljen úgy ahogy neki jó.

2015. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!