Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kellene a politika topikot...

Nem kellene a politika topikot "nagykorúsítani"?

Figyelt kérdés

18 év alatti nem szavazhat, ez nem véletlen. De itt sok 18 alatti kiskorú van akinek egy halvány értelmes érve sincs. Vagy csak lepontozza a másikat és ennyi. Látszik sok kérdés kiíróján hogy nem 18 éves. (Most a politikai nézettől függetlenül, mert minden fajta szélsőséges tini "lázadó" van itt.)

Te "nagykorúsítanád" a topikot? Ha lehetne te bevezetnéd hogy csak 18 felettiek írjanak ide?


2015. nov. 14. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem. Tiltással egy problémát csak eszkalálni lehet, megoldani nem. Néhány nagykorút is el tudnék képzelni még az iskolapadban, ami rendkívül jót tehetne neki.
2015. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

De hogyan lehetne nagykorúsítani?

Lenne 2 gomb, hogy elmúltál 18 vagy nem múltál el 18? Egy csomó oldalon így van, rákattint, h elmúlt 18 és ennyi.

2015. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 LazyJones ***** válasza:
Nem. Ha az ide irkáló nagykorúak többsége képes lenne normálisan, kulturált hangnemben, érvekkel vitázni, még hasznos is lehetne. Egy felület, ahol láthatják a különböző politikai nézetek ellentétes oldalait, információkat és összefüggéseket, politikai kultúrát tanulhatnának. A gond az, hogy a nagykorúak nagy része sem különb náluk semmivel...
2015. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a felnőtt párkapcsolatot is ellepték a gyerekek,ugyanez igaz mindegyik topikra.Nem lehet ez ellen mit tenni.
2015. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Molyember ***** válasza:
Szerinted hány nagykorú ír itt akkora hülyeséget, hogy általános iskolásnak nézed? Egyébként az egész kategória egy vicc, a pontozás tette tönkre az egészet. Minek írjam le normálisan megfogalmazva a véleményem, ha érvek és ellenérvek helyett csak a lepontozást kapom? Még akkor is frusztráló, ha nem érdekel a százalékom. Trollkodáson kívül még annyi értelme sincs ennek a kategóriának mint a szexualitás témakörben olvasgatni a "Jo meret ez nektek lanyok? XD" kérdéseket.
2015. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Semmibe nem kerül kamu születési dátumot megadni regisztrációkor. A interneten vagyunk, itt így működnek a dolgok. Ennél csak akkor működne jobban a dolog, ha zárt lenne a fórum, csak meghívással vagy moderátori jóváhagyással lehetne regisztrálni. Akkor jobban lehetne szűrni, hogy ki regisztrál. Ez viszont nem fog megtörténni. Ezen a fórumon biztosan nem, mert az üzemeltetők érdekeivel szemben megy a látogatottság csökkenése.


Emellett az a 18 éves határ a szavazáshoz is csak önkényesen meg lett húzva, mert valahová mégis kell. Vannak olyan 16-17 évesek, akik érettebben és racionálisabban gondolkodnak mint sok 22-23 éves, valakinek meg sosem nő be a feje lágya. Ismerek olyan 50 éveseket is, akik olyan egyszerűen gondolkodnak, mint egy kamasz. Vagy sehogy.

2015. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

14 vagyok, és rendszeresen írok ide.

Konzervatívnak neveltek, nem járok buliba, nem drogozok, nem cigizek, nem iszok (ha innék is, mértékkel, akkor is csak azért, mert nagyszüleimnél jól látható a falusi pálinka hatása). Nem hallgatok nyugati zenéket, nem nézek filmeket. Rendszeresen olvasom Ady Endre, Wass Albert és Petőfi Sándor verseit, valamint Mikszáth Kálmán, Jókai Mór, Dávid Antal és Nyirő József műveit. Hívő keresztény vagyok, Bibliaolvasó, templombajáró. Szabadidőm ezen kívül magyar katona- és népdalok, valamint nemzeti rock zene hallgatásából áll.

Érdekel a magyar történelem, kívülről tudom nagy részét. De saját véleményem vagyok, és kitartok a Kárpát-medence, mint őshaza mellett, nem tetszik a Jobbik köpönyegforgatása, de a Nemzeti Televíziót szoktam nézni.

Szüleim, nagyszüleim hazaszeretetre neveltek, tehát a fiatal skinheadeket mélyen lenézem, attól függetlenül ismerek hozzám hasonlóakat, akik nacionalizmusukat otthonról hozták.

Nem a legjobb érzés látadozó tinik miatt hallgatni a "majd kinövöd" tanácsokat.

Ezentúl rendszeresen foglalkozok az ország gazdasági "helyzetével" (ami nincs), erre felhasználom matematikai ismereteim. Heti 2-3 órát sportolok, és támogatom az egy év kötelező katonai szolgálatot.

Oltatáspolitika is érdekel, mert iskolásként látom, hogy valami bűzlik itt, gondolok a testnevelésoktatásra és társaira.

A homoszexualitást elítélem, de nemcsak azért, mert azok, ami, hanem mert undorítóak mind ők, mind a férfi test (fiú vagyok).


Tehát társaim nevében is mondom, nem kellene végrehajtani ezen ötletet. A bőrfejűekkel meg a drogosokkal nem kell foglalkozni, annyit érnek, amennyi eszük van, kb. egy WC okosabb náluk.

2015. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Bocs, de épp most szolgáltattál indokot arra, hogy miért kellene mégis. Messziről szaglik a hozzászólásod a szokásos tini út és identitáskereséstől. Ismertem olyanokat, mint te, nem egyet, nem kettőt, sőt, magam is sok ponton hasonlóan gondolkodtam. Mindegyik ismerősöm kinőtte, legkésőbb, mire betöltötte a huszonkettőt.


Kérlek, mentsd el ezt a kérdést vagy ezt a hozzászólásodat egy biztos helyre, és nézd vissza 10 év múlva.

2015. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Pont nem, utolsó.

Ön szerintem azokról beszélt, akiket én is megvetek. A városi cigis/drogos/piás "nagyenberek", akik azt hiszik, attól többek lesznek, hogy Jobbik-szimpatizánsok.

Ismétlem, engem így neveltek. Olyasmi-féle vagyok, mint az az Ady Endre, akit lázadással vádoltak, de azt sem tudták, mit írt. Ő persze tudta, de még halála után is kritikák érték (pl.: Szálasi Ferenctől).

Apám kiskorom óta vallásosságra nevelt, de rendszeresen oktatott -és oktat máig is- magyar történelemről, hazaszeretetről. Nagyapám ugyanúgy, tőle hallok történeteket katonakorából.

Az identitáskereső tinik: egyik héten még rapper, következőn diszkós, azután nemzeti. De nem azért, mert szereti a magyarságot, hanem azért, mert éppen rátalált egy Kárpátia-számra. Tükör előtt szelfiznek, cirkuszolnak, ha kidobják őket egy kéthetes párkapcsolatból, dől belőlük az alkoholizmus. A Sátán társai, az emberiség halálos bűnei.

Én első hat évemben voltam az a "kismagyar", aki nemes egyszerűséggel tudott magyarságáról, érdekeltek a hagyományok. A következő pár évben irodalommal is foglalkoztam, mára pedig politizálok is (de valójában akkor is politizálok, ha nem politizálok, itt dől minden).

Nem az a hazaszeretet, hogy agyonverek két cigányt, megverem a nálam gyengébbet, nem.

Itt én befejezem a magyarázást, de az érdekelne, hogy az Ön ismerősei budapestiek voltak? Ők azok, akik lázadnak, majd kinövik.

Üdv a Felvidékről!

2015. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egyébként, rendszeresen beszélek hozzám hasonló felnőttekkel, sőt, nyugdíjasokkal is (apai ágon nem vagyok felvidéki, az anyaországban tanulok), szerintük is különbözök a tini kopaszoktól.

Ők élőben ismernek, az nyilván hitelesebb egy hozzászólásnál.

2015. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!