Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a magyaro...

Mit gondolsz azokról a magyarokról akik Nyugat-Európában takarítanak, mosogatnak, mekiznek? Te lelépsz? Vagy már megpattantál?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, dolgoznak. Én meg pincérkedtem, most meg pultoslány vagyok.- Az égadta világon semmi szégyellni való nincs benne. Otthon pl munkanélküli lennék. Az se jobb. De itt ugye sok az irigy.
2015. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jobban keresnek, mint itthon egy diplomás orvos, tanár vagy akár mint egy mérnök.
2015. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálják, de nekem más életcélom van. Ennyire azért nem fontos a pénz.
2015. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt hogy lusták voltak tanulni, vagy buták voltak jó szakmát/diplomát választani. Mindkettő ingyen van Magyarországon, csak akarni kellene... Egyébként meg nem az én dolgom, aki konyhalányként vagy pizzafutárként akarja leélni az életét, annak sok boldogságot kívánok.
2015. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Bírom ezt a lusták voltak tanulni-t. Tudod, hogy ki honnan jött és mit csinált, hogy hagyták-e a szülei tanulni, támogatták-e a tanárok, vagy elkönyvelték a mucsaröcsöge alsó középkategóriás diákjának? Honnan tudod, hogy mennyi diplomás van köztük aki kitörölheti a diplomájával? Honnan tudod, hogy itthon az érettségijével kap-e jobb munkát, vagy kimenekült a havi 80ezerért a boltban 10 órát pakolok elől? Gondolom, ismered mindegyikőjüket.

Kérdező: Mindenki úgy boldogul ahogy tud. Ők így. Ennyi.

2015. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó! A kérdés így hangzik: mit gondolsz. Én ezt gondolom, még pedig a környezetemben előforduló emberek alapján. Ez attól még nem biztos, hogy így van, de a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy mi az igazság, hanem hogy egyes emberek mit gondolnak.
2015. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki külföldi proliként akar élni idegenben, mert itthon éhenhallna, amen. Az elvándorló orvosokról meg nagyon nincs jó véleményem. Elhiszem, hogy ott többet keres, de itthon se élnek rosszul az orvosok.(A hálapénzt ne keverjük bele.) Bár akinek az új autó fontosabb, mint hogy a betegeit segítse, az nem is lehet túl jó orvos.
2015. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdekelnek. Kivéve ha onnét kezdenek fröcsögni azokra akik itthon maradtak.


Egyelőre nem tervezem.

2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!