Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit fog kezdeni a világ, ha a...

Mit fog kezdeni a világ, ha a nagyszerű kapitalizmus során annyira megváltozik a Föld klímája, hogy Afrikában nem lehet majd megmaradni és elözönlik az emberek Európát? Akkor is tovább működnek majd az autógyárak?

Figyelt kérdés
Mihez kezdene Európa vagy a fejlett világ azzal,ha már egy ilyen kis áramlatot sem tud kezelni?
2015. nov. 17. 22:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Mikor jönnek már rá,hogy ez a luxus,amiben élnek.

A Föld kizsákmányolása,következmények nélkül nem tartható fenn sokáig?

2015. nov. 17. 22:47
 2/14 anonim ***** válasza:
A tengervíz sótalanítása a "nagy biznisz" a jövőben, csak egyelőre (kis mennyiségben) elég drága eljárás.
2015. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted a kapitalizmus változtatja meg a Föld klímáját? Nagyon okos vagy.Nézz körül hány kapitalista ország van a esőerdőfelégető és tengerszétbaszó országok közt. Az autógyártás sehol nincs a klímaváltozásban.
2015. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

"Nézz körül hány kapitalista ország van a esőerdőfelégető és tengerszétbaszó országok közt."


Mindegyik...

2015. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Remélem ennek hatására, most lekapcsoltad a házadba az áramot,minimalizálod a víz használatot, minden hova gyalog vagy biciklivel esetleg rollerrel jársz és teljesen önellátó életmódot fogsz folytatni, hogy védd a környezetet.
2015. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

"Mindegyik..."


Azt nem is mondtad még hogy mindez a liberálisok miatt van, vissza trianont, és mocskos zsidók. Ne fogd vissza magad.

2015. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én liberális vagyok és kapitalizmus ellenes.

Szóval utolsó nem értem az összefüggést.


A liberális nem egyenlő a kizsákmányolókkal.

Ha nem vetted volt észre a konzervatív emberek szeretik legjobban a pénzt.

Lásd amerikai republikánusok.

2015. nov. 18. 00:29
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Lásd amerikai demokraták: Rockefeller, Rotschild, Soros György, Hollywood nagy része,...
2015. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam le,mert sokan szeretik keverni a liberalizmust a tőkésekkel.


Én társadalmilag liberális elveket vallok.

Gazdaságilag viszont mérsékelt,szociális alapút.


A legtávolabb tőlem a republikánusok állnak,akik konzervatívak társadalmilag(tehát mindenkinek beleszólnának a magánéletébe),közben pedig dicsőítik a vadkapitalizmust,mások kizsákmányolását.

2015. nov. 18. 00:52
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

"Azt nem is mondtad még hogy mindez a liberálisok miatt van, vissza trianont, és mocskos zsidók. Ne fogd vissza magad."


Ilyet csak te állítottál. Bűnös lelkiismeret? Röhejes vagy...

2015. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!