Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen alacsony színvonal...

Miért ilyen alacsony színvonalúak az M1 élő kapcsolásai? Hiszen rengeteg pénzből működnek.

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem az M1-et, a legértelmesebb és leghitelesebb műsorokat ők adják. Nagyon sok szakembert is behívnak akikkel beszélgetnek. Az ott lévő hírolvasók illetve a beszélgetős műsorvezetők is nagyon rokonszenvesek.


De ezek az élő kapcsolások..... amikor megy a híradó és a helyszínől akarnak valakit kapcsolni, akkor látn az izgalmat a bemondó arcán, hogy vajon sikerülni fog-e a kapcsolás. Az első kérdés mindig az, hogy "hallasz-e minket?". Erre a kérdésre gyakran nem érkezik válasz. Amikor viszont összejön a kapcsolás, akkor gyakori eset az is, hogy a minőség valami elképesztő ordenáré, kb 800 pixelből áll a kép ami szaggat, és a hang is visít. A minap volt hogy ilyen kapcsolást közvetítettek, és ment egy jó 20 másodpercig, ezalatt azon filóztak hogy még meddig szégyelljék magukat a kapcsolás minősége miatt. Végül kikapcsolták és elnézést kértek a hanghibáért, ami már-már szállóigévé vált az M1-en.


Sokszor még egy telefonos beszélgetést sem tudnak megfelelő minőségben közvetíteni. Más tv ezt megoldja rendesen, ott nincsenek ilyen problémák - ott más minőséggel van baj.


Ennek ellenére én szeretem az M1-et, de nem értem miért nem tudják ezeket már megoldani.



2015. nov. 23. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

"[...]a legértelmesebb és leghitelesebb műsorokat ők adják."


A Rex-felügyelőre vagy a Borostyánra gondoltál?

2015. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A pénz nem pótolja a szaktudást.

Amikor átalakultak "nemzetivé", kirúgták a régi öreg rókákat, az új munkaerőt meg nem a szaktudás, hanem a "nyelvtudás" alapján válogatták.

2015. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:

Nem értem miért írsz ide idiótaságokat, de nem is érdekel különösebben.

2015. nov. 23. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Aha...nagyon "értelmes" és "hiteles" műsorok...


Alapból hogy lenne már hiteles egy politikai párt által létrehozott médium? Az egész egy propaganda csatorna.


Na meg azok a "szakértők". Nem szakértők azok, csak "színészek" akik a birka nép szájába adják a szavakat. Aztán meg ugye az összes megy bégetni egymásnak hogy "a tévében is megmondták". Legutóbb a terrortámadások kapcsán hallottam "szakértőt" aki azonnal meg szakértette hogy "itt nem az történt hogy, hanem az történt hogy..." és komplett konteóval állt elő, úgy hogy még a franciák sem tudtak semmit, nem hogy mi...


De legalább masszívan lehet benne tisztára mosni a pénzt, mert hogy ez a halom amatőr nem került ennyibe, az is biztos...

2015. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" a műholdas TEKnológia ördöge"

https://www.youtube.com/watch?v=CBEMhn53aUg

2015. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 3/5 ma 12:43


Te kezdted!

2015. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

"A Rex-felügyelőre vagy a Borostyánra gondoltál?"


az adásszünetre

2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!