Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell naponta megkérdezni...

Miért kell naponta megkérdezni hogy egyesek miért nem mentek már ki külföldre?

Figyelt kérdés
Meg hogy milyen szánalmas ország ez itt és minél előbb el kell húzni innen a csíkot. Ha valaki nem érzi jól magát menjen minek kell itt vergődni. Mindenki nem mehet külföldre és sokan nem is akarnak pl én sem még ha többet is kereshetnék mint itthon.
2015. nov. 25. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, de sajnos az szomorú, hogy a kérdés valóban foglalkoztatja az embereket és, hogy ilyen sokaknak megfordult a fejében a kivándorlás.
2015. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes honfitársaink ilyen szeretettel vannak a másik félhez. (Én is megkaptam már ezt sokszor hogy ha nem tetszik menjek ki.)
2015. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Legtöbb eset szerintem a kintiek önigazolása, ami alapvető emberi tulajdonság, emiatt nem nagyon lehet elítélni.
2015. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Sértődöttség, önigazolás.

A 99% nem azért megy el, mert annyira vágyik Londonra vagy Hamburgra.

Inkább a kényszer, emiatt van ez a megkeseredettség, amit Iphone-al meg Nike Airmaxxal próbálnak palástolni.

2015. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek lúzerek, és annyira csórók, hogy a nyugati határig sem jutnának el, így marad nekik a hisztis fröcsögés.
2015. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezeket a kérdéseket egy bizonyos réteg írja ki állandóan.

lehet pár ember, akik itt verik a nyálukat, és hirdetik az "igét" a nyugati Kánaánról.

nem kell komolyan venni őket, sem a legtöbb -állításuk szerint évek óta az EU-ban élő ide válaszolókat, akik szerény véleményem szerint akkora ordas kamu szövegeket nyomatnak, hogy csak na...

szerintem 10 "külföldön élőből" jó ha egy az aki valóban ott él, a többi 9 meg csak a jó magyar szájhagyomány alapján hallott kocsmai beszélgetéseket nyomatja, úgy beállítva, mintha ők külföldön élnének évek óta.

ez a szép dolog az ilyen anonim oldalakon, bárki azt mond amit akar.

aki egyébként ilyen kérdéseket ír ki, az legtöbb estben a saját nyomorán és frusztráltságán nem tud felülkerekedni, és jobb híján a kormányt hibáztatja, hogy alanyi jogon nem tartja el, mert ez neki jár, hisz osztrákba tejbe vajba fürösztik.

ne ez a baj, a sok ostoba buta emberek tudatlansága ilyenkor érvényesül.

2015. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!