Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várható Magyarországon a...

Várható Magyarországon a közeljövőben forradalom a rossz megélhetés miatt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélsz nem a társadalom hibája hogy 75-ért dolgozik a mekiben. Hanem az övé .Mint már ítram is a dzpláját megkeresheti egy összeszerelő üzemben 3 diploma nélkül 8 általánossal. Senki nem tiltja meg hogy váltson. Csak könnyebb itt siránkozni. Te meg még véded is. Ezért nem juttok semmire
2015. dec. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

"Te is láthatod a válaszok alapján, hogy a magyar társadalom reménytelen. Mindenki dögöljön meg és nyomorogjon, akinek nincs három diplomája és nem fizika Nobel-díjas, űrhajós-agysebész biokémikus.

Ezzel előre lehet jutni? Egyáltalán nem."



Ilyen a vérünk. Utáljuk a munkásokat, röhögünk rajtuk, majd csodálkozunk hogy a farkukat beleverve a munkába szolgálnak ki minket a boltban.


Mikor jönnek rá a magyar puszilgatnivaló vállalkozók hogy ha beleszarnak a munkavállaló szájába, akkor ő is hasonlóan fog a munkához hozzáállni?

2015. dec. 2. 08:05
 43/71 anonim ***** válasza:

Nagyon tevedsz, senki sem utalja a melosokat.


A hozzad hasonlo nagykepu, buta, agresziv idiotakat utaljuk, akik a sajat nyomorukert masokat hibaztatnak.


SEMMIT sem tettel eddig az eletben hogy jobban elj, de forradalomra bujtogatsz, sot meg tolem is elvenned ami nekem van, nehogy nekem jobb legyen.


Remelem az elet meg jo parszor szajba fog verni. De abbol sem fogsz tanulni.

2015. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

De utáljátok őket.


Mert szerintük a mi munkánk ennyit ér, amennyiből megélni se lehet.


Ez az egész egy rossz vicc...


Nem tőled akarom elvenni, igazaságosabb adórendszert akarok, olyat ami a nyugati országok többségében van.

2015. dec. 2. 08:18
 45/71 anonim ***** válasza:

"Mert szerintük a mi munkánk ennyit ér,"


Nem szerintem er ennyit, hanem a piac szerint. Az arazza be a munkadat.


De mar ezt is ezerszer atbeszeltuk.

2015. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes hogy az egyik országban nettó 250 euróra áraz be, a másikban meg nettó 1100 euróra.


Biztos négyszer ügyesebben dolgozik a bécsi mekis.

2015. dec. 2. 08:24
 47/71 anonim ***** válasza:

Továbbra is nyugodtan válthatsz munkát, senki se láncol téged a mekihez. Végzettség nélkül is lehet találni jól fizető munkát, ha megbízható, szorgalmas, fejleszthető vagy. Azt például sehol sem szeretik, aki arról ábrándozik, hogy forradalom keretében zúzatja be a főnökeit.


Elárulom, nekem is volt nem egy sz.r munkám. Mit csináltam? Két év alatt kitanultam egy szakmát, és jelenleg már abban dolgozom, mellette egy diplomát csinálva. Az oktatás ma már nem csak az elit kiváltsága, ingyenesen elvégezheted, sőt, én például még ösztöndíjat is kaptam, ami nagyon jó volt fizetéskiegészítésnek. Persze ehhez céltudatos gondolkodás, és sok-sok szorgalom kell, nyafogni sokkal könnyebb.

2015. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

igy van, ugyanigy az egyik orszagban egy hazat 50e eurora araz be, egy masikban meg 500e eurora.


De mondok jobbat: Borsodban sem annyit er ugyanaz a munka mint Budapesten vagy Gyorben.


Egyszeruen nem ertem hogy ezt miert nem birod felfogni es megemeszteni.


Mondjuk altalaban a kepzetlen/tudatlan emberek probaljak ugy felepiteni a vilagot, hogy minden mogott tudatos dontest, szandekot latnak.


Tudod mi a legjobb: csinalj csak forradalmat, es akkor az a keves normalis ceg is elhuz az orszagbol, neked nemhogy 75e nem lesz a fizetesed, de semennyi sem lesz, es milliok fognak tenyleg nyomorogni.

2015. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

A 50-60 as évek Nyugat-Európája munkásfelkelésekkel volt tele, nem véletlenül élnek most jóval jobban mint mi.


Meg kell tanulnunk hogy kapitalizmus van és annyi a bér amennyit ki tudunk magunknak csikarni.


Bojkottálni kell a munkát, amíg nem emelnek a tőkések bért.

2015. dec. 2. 08:34
 50/71 anonim ***** válasza:

" nem véletlenül élnek most jóval jobban mint mi"


azert elnek jobban mert tobbszoros erteket allitanak elo.


Levezettem mar neked egyebkent az osztrak vs. magyar meki viszonylataban is, az osztrak meki tobbszor annyit termel mint a magyar, ezer kap az osztrak mekisgyerek tobbszor annyit mint a magyar.

2015. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!