Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várható megmozdulás mostanság...

Várható megmozdulás mostanság Budapesten a rossz megélhetés miatt? Mikor fog a munkásököl az asztalra csapni és felborítani azt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Majd akkor, ha hazajön az emigrációból a Séf fiú :=)
2015. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A munkásököl már nem csap az asztalra. A munkásököl fogja a táskáját és elviszi magával Németországba, Ausztriába, Angliába vagy ahová éppen elvándorol, hogy a tisztességges végzett munkáját jó körülmények között, méltó bérért végezze. Itthon csak azok maradnak, akik elégedetlenkednek ugyan, de annyira nem rossz nekik, hogy tegyenek is a sorsuk ellen.
2015. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Olyan gyorsan azért nem költözködnek a munkások sem. Német tulajdonú összeszerelő üzemben dolgoztam és a részlegemen dolgozó kb. 200 ember közül egy kezemen meg lehetett számolni a németül alapfokon gagyogó vasöklűeket..
2015. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt a fordított logikát nem értem hogy költözzünk a németekhez ha normálisan akarunk élni.


Miért nem teszünk azért hogy a hazánkban élhessünk normálisan?


Én mondom, ki kéne menni az utcára. Hisz mi vesztenivalónk van?

2015. nov. 12. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Majd a következő Fradi-Újpest találkozón!
2015. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél nappal ezelőtt volt már egy kérdés. Annak a feltevője is vonulgatni akart. Keress rá, írj neki, fogjatok össze, szervezzetek tüntetést. Csak kérlek macskaköveket ne dobáljatok és autót ne borogassatok, se semmi hasonlót.
2015. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kovpet ***** válasza:

"Miért nem teszünk azért hogy a hazánkban élhessünk normálisan?"


Tényleg. Te pl miért nem teszel, vagy ha igen, akkor mit tettél eddig?

2015. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én voltam az, aki tegnapelőtt kiírtam a sztrájkolós kérdést. Felőlem csinálhatunk tüntetést, én teljes mértékben benne vagyok!
2015. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
majd ha beszöntetik a barátok köztöt!
2015. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tényleg. Te pl miért nem teszel, vagy ha igen, akkor mit tettél eddig?"


Biztosan időt és energiát nem sajnálva folyamatosan képzi magát két kérdés kiírása között, hogy a társadalom hasznos és megbecsült tagja lehessen. :D

2015. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!