Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan/milyen úton lehetnék...

Hogyan/milyen úton lehetnék politikus?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az érdekelne, milyen végzettség kellene, milyen utat kell bejárni ehhez. Kielégítő választ sem itt sem a tanáraimtól nem kaptam. Valóban kell hozzá sok-sok pénz? Javasolták már nekem ezt a területet, valójában sosem vettem komolyan, de most 16 évesen fontolóra vettem. Informatikát tanulok, érettségit és OKJ-s szakmát szeretnék szerezni. Nem tudom, hogy a továbbtanulásomra lenne-e elég fedezet, hiszen édesanyám egyedül nevel, támogatást pedig édesapámtól és máshonnan sem kapunk.

Tényleg rettentő sokan ajánlották már, azt mondják megfelelő kommunikációs készséggel rendelkezem, az eszem is megvolna hozzá, bár az utóbbi lehet kicsit elfogult közhelyes mondat :D

*Kérem a "gerinc kizáró ok", "jól kell hazudni" és ehhez hasonló hozzászólásokat hanyagoljuk. Komoly kérdés és tényleg komoly választ várok*

Előre is köszönöm a segítségeteket.



2015. dec. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem kell hozzá.

8 általánossal is lehetsz.

2015. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk Fészbukon alapítasz egy politikai csoportot és ott elkezdesz kiépíteni egy társaságot. Híveket szerzel, szimpatizánsokat, aztán csinálsz gyűlést mondjuk Budapesten a belvárosban valahol, ahol beszédeket tartasz és összejöttök, stb...
2015. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lényegében az utóbbival semmit sem érnék hosszú távon :D

Köszönöm a válaszokat.

Ellenben, ha van érettségi/diploma, mégis nagyobb sansszal rúgok labdába, nemde?

2015. dec. 2. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

"Lényegében az utóbbival semmit sem érnék hosszú távon :D"


Jó, akkor azt csinálsz, amit akarsz.

Te ezt az egészet úgy képzeled el, hogy leteszel egy végzettséget és majd felvesznek téged politikusnak, mintha egy gyárba mennél?

2015. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kell kiforgatni...

Tudtam, hogy a kérésem ellenére is lesz komolytalan válasz, de azért ez a facebookos ütött.

Mert ez szerinted reális opció? :)

2015. dec. 2. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mi a reális opció?

Miért ne lehetne Facebookon kezdeni?

2015. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!