Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kirúgták a menekülteket...

Kirúgták a menekülteket ijesztgető próbaidőn lévő kamionost. Miért vártak eddig a tulajdonosok?

Figyelt kérdés

"Az osztrák tulajdonú, de pozsonyi székhelyű fuvarozócég korábban arra utasította magyar sofőrjét, hogy ne tegyen politikai nyilatkozatot munka közben, később pedig indoklás nélkül felmondtak neki. A férfi az Origónak azt mondta: szlovák nyelvű felmondólevelet kapott, amit még nem tudott lefordíttatni, és ő maga nem beszél szlovákul."


[link]



#videó #kirúgás #kamionos #közveszélyes #szabálytalankodó #veszélyeztető
2015. dec. 5. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem elég undorító és ilyesztő, hogy politikai hovatartozás alapján rugnak ki embereket 25 évvel a rendszerváltás után.
2015. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Politikai hovatartozást nem célszerű sosem nagy dobra verni, marad az internetes dühöngés az embereknek.
2015. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1: "Szerintem elég undorító és ilyesztő, hogy politikai hovatartozás alapján rugnak ki embereket 25 évvel a rendszerváltás után."

Ez neked új?

Nem egy alaklom volt hogy ezért rúgtak ki valakit. Vagy éppen kritizált valakit.

Emlékszel arra a rendőrre aki a TEK-et szidta? Repült!

[link]


Sok ismerősöm van aki nem mer politizálni facebookon. Van köztük mentős, kormányhivatalban dolgozó, sima eladó (mert a munkaadója az egyik párt helyi képviselője) de sorolhatnám még....

2015. dec. 5. 11:38
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mondjuk akkor is kirúgták volna, ha kóbor kutyákra húzza rá a kormányt.. A politikai vetülete egy dolog, de olyan ember ne vezessen emberek között 40 tonnát, aki nem képes uralkodni magán.
2015. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem a politikai hovatartozása miatt rúgták ki, hanem mert az ökör még netre is kiteszi ahogy emberekre ráhúzza a kamiont. Az osztrákok különösen tolerálják az ilyet.
2015. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha Ausztriában kimennék az autópályára(szolárium nélkül) és elütne egy autó, engem büntetnének meg, nem a sofőrt rugnák ki.
2015. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

"a menekülteket ijesztgető"

WTF?


Ki ijesztgetett kit?


A kamionos az ÚTON közlekedett. A gyalogosnak a járdán a helye!

Kb. olyan, mintha azt mondanák, hogy a sofőr ijesztgette a záróvonalon békésen sétáló nyugdíjast.

Esetleg a csúnya gonosz mozdonyvezető ijesztgette a vasúti sínen békésen sétáló turistákat, mert a vonattal a sínen merészelt menni...


Feje tetejére állt a világ.


A migráns vadállatok ellen indult eljárás

1. rongálás

2. közúti veszélyeztetés

miatt?


A felvételek alapján könnyen azonosíthatóak, a rendőrségnek körözést kellett volna kiadni ellenük.


1. el kell kapni őket

2. meg kell vizsgálni, hogy jogosan-tartózkodnak-e az EU területén,

3. illetve, hogy követtek-e már el korábban (is) bűncselekményeket


A társadalomra veszélyesség egyértelműen megállapítható.


Simán kinézem belőlük, hogy úgy szöktek át a zöldhatáron.

Amennyiben Magyarországon történt mindez, úgy határzár tiltott átlépése miatt kiutasítás vár rájuk.

2015. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tetro ***** válasza:
86%

11.26

a közúti veszélyeztetés (legyen a másik bármekkora a hülye) nem politikai hovatartozás kérdése hanem idiotizmus. felrakni a netre meg a legnagyobb együgyűség.

2015. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetro ***** válasza:

11.53

nyugodj meg, ha valaki szándékosan elgázol, akkor őt büntetik meg bárhol legyél.

2015. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

"Nem fontolgat munkaügyi pert, ráadásul már kapott is munkaajánlatot más cégektől."


Ezt benéztétek, libsik. :)

2015. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!