Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Roma-magyar. Mi a kompromisszum?

Roma-magyar. Mi a kompromisszum?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nyer a roma, de legfeljebb x.

Ha-ha-ha.

Amúgy ha jól sejtem, hogy mit akarsz ezzel a kérdéssel: az lenne a legjobb, ha nem azt néznénk, hogy kinek milyen a származása, hanem hogy mihez ért.

2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

a kompromisszum a Jobbik

ha nem akartok halottakat mind két oldalról

2010. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a kompromisszum az, hogy a romáknak is ugyanannyi joguk és kötelességük legyen mint nekünk magyaroknak, és húzzanak el dolgozni ha van lehetőségük, ezenkívül ne ne kötekedjenek ne legyenek agresszívek velünk szemben.


ha ez mind teljesül, szerintem annyira nem nehéz, akkor kalapot emelek nekik.

2010. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd be a törvényeket, dolgozz becsületesen, és élhetünk együtt.
2010. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kompromisszum?Van a romákon kívül 12 hivatalos kisebbség az országban és még számos be nem jegyzett(pl:kínai,török),akikkel együttvéve nincs annyi gond ,mint a romákkal.Majd ha méltóztatnak 700 év után beilleszkedni a társadalomba,ahogy sikerült eddig a kunoktól a németeken át a görögökig,akkor beszélhetünk róla.Addig meg mutassatok egy országot,ahol nincs velük probléma.
2010. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
romungro
2010. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A normális dolgozó cigányokkal semmi ellenérzésem sincs, még büszke is vagyok rájuk, mert olyan arányban fordulnak elő mint a fehérek között a mérnökök vagy orvosok. A többire meg a Jobbik a kompromisszum, dolgoztatni, ha nem hajlandó: éhezzen ő baja, ha rongál kőfejtő 1 év, lop/csal kőfejtő 2 év, ha rabol kőfejtő 10 év, ha gyilkol kőfejtő 200év. Ez természetesen nem csak a cigányokra vonatkozik hanem az összes bűnözőre.
2010. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!