Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért minősítenek önkényesen...

Miért minősítenek önkényesen egyes emberek hazaárulónak, amiért nem ebben az országban képzelem el a jövőmet?

Figyelt kérdés

Én nem verem a mellem arra, hogy magyar vagyok. Örülök, hogy ide születtem, mert jobb mint Etiópia, de valahogy nem érzek lobogó szerelmet az ország iránt.

Ettől függetlenül szeretem a magyar nyelvet, a népzenét, a néptáncot. Viszont nem itt képzelem el a jövőmet. Sajnos nagyon sok olyan ember van ebben az országban, akiknek nem tudok azonosulni a nézeteivel. Mintha a társadalom le lenne maradva. Persze, ez nem egy bizonyított tény, csak a személyes környezetemben tapasztalt dolgok. Sokan hazaárulóznak, először még poénként fogtam fel, de már kezd zavarni..

Valamint, az is elkeserít, hogy nekem elvileg irreális elvárásaim vannak. Egyetemista vagyok, jól tnaulok és szeretnék pályakezdőként min. nettő 200-at keresni. Ez ELVILEG irreális. De én nem azért tanultam, hogy minimálbérért gürizzek:) Gondolom, ez megérthető. Amíg fél évig kint éltem, pultos munkával többet összeszedtem, úgy, hogy kényelmesen elvoltam.


Szóval, ez miért lenne hazaárulás?


2016. jan. 3. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

" észrevettem hogy a kelet európai népek közül mi vagyunk messze az egyik legrosszabbak mentalitásban "


Csak te kedveském. Használj csak nyugodtan egyes számot.

2016. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

#11


Szerintem te inkább ne szólalj meg, édes drága angyalbögyörőke tubarózsácskám.

2016. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Ne dumálj te kollaboráns!
2016. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert sajnos az vagy. Szépíthetsz, kitalálhatsz különböző önigazolásokat, elkészítheted a számadást, hogy te semmivel nem tartozol még a nyelvújítóknak sem azért, hogy használod a nyelvet, amiért sokan az életükkel, az egészségükkel, a szemük világával fizettek.


A kérdés csak az, hogy mit tettünk, hogy ilyen emberek legyenek a jövő orvosai -ha igaz, amit írsz-. Akárhol. Mi van Hippokratésszal? Már eltörölték az esküt is?

Ki a hibás? A szülők? Az iskola? Genetika?

2016. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

NEM VOLTÁL OTT 7.-ben AZ IRODALOM ÓRÁN?????


Hazádnak rendületlenül légy híve oh magyar!

Bölcsőd az s majdan sírod is mely ápol a eltakar

A nagy világon e kívül nincsen számodra hely

Áldjon vagy verjen sors keze itt élned halnid kell!

2016. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!