Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szlovákok mindig ilyen rosszul...

Szlovákok mindig ilyen rosszul verekedtek/harcoltak?

Figyelt kérdés
Megnézzük Szlovákia nem túl bő történelmét, valljuk be, nem sokszor arattak győzelmet. Még a hétköznapokban sem. Járok az utcán, haza az iskolából. Jön felém két szlovák. Ismertem őket Matus vezetéknevük van. Kötekednek,hogy "Te büdös magyar, megdöglesz!" és nekemjönnek. Az egyik kicsit véznább volt, azt földhöz vertem, megtapostam. Földön maradt. A másik az már dagadtabb volt, beakartam neki húzni, erre szétharapja az ujjam. Jobb kézzel betudtam neki adni az öklöst, az is földön maradt. Még 2v1Be se tudnak semmit.

2016. jan. 7. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Holnap suli, csináld meg a leckéd és feküdj le aludni.
2016. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Menj ki majd egy foci meccsre, a B-közép és a rendőrökkel már nem fogsz ilyen könnyen elbánni, ott már azért tényleg kell tudni verekedni.
2016. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem megyei szintre gondoltam, hanem a rendes nagy rangadókra, mint DAC-Slovan
2016. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Hmmm Szlovákia a délszláv háborúban mesélj még erről :D
2016. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem gond ha néha heves mozdulatokkal elmagyarázod nekik, hol is van a helyük (főleg ha ők kérik), de azért nem kell vele hencegni.Ne feszítsd túl a húrt. Örülj, hogy nem volt hatóság a környéken. Egyenlőre még az ő törvényeik vannak ott érvénybe, az pedig nem téged véd.
2016. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Miről meséljek te paraszt? A szövegkörnyezetből nem egyértelmű hogy megszállásra és népírtásra céloztam a közelmúltból? Jah várj :D csak hogy felfogd
2016. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem világos mire célzol.
2016. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Arra hogy a közelmúltba kilencvenes évek a környéken már volt népírtás a magyar nemzeti kormány meg a szlovák nemzeti kormány is növelheti a feszültséget. Szóval attól fsnak hogy mrgint lehet helyi konfliktus meg persze a megszállás emléke hitler miatt. Ennél szájbarágósabban már nem akarom leírni
2016. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, így már érthetőbb, köszönöm, mondjuk én meg is értem őket, hogyha mi is mindig felemlegetik nekik, a megbékélés helyett.
2016. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
A szlovákok soha semmiért nem harcoltak mint mi magyarok. Ők a sunyi disznó tót természetükkel érték el hogy országot loptak maguknak. Tulajdonképpen senkinek sem kellettek a cseheknek sem, sz@r egy nép.
2017. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!