Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem irritál, amit...

Titeket nem irritál, amit Hosszú Katinka csinál a "sportág érdekében" kamu szöveggel? Hisztizve, "nem állok szóba veletek! " stílusban?

Figyelt kérdés

Már nem sportoló, hanem celeb, a botrányos fajtából, ezzel nem segít a sportágának, hanem szégyent hoz rá.

Nekem korábban nagyon szimpatikus volt.

Ne magyarázza félre senki: az érdemeit elvitatni nem lehet.

Világklasszis, ez tény.

De miért kell ezen behisztizni, hogy a szövetség azt kéri tőle, népszerűsítse az itt rendezett versenyeket? Megkapja cserébe, amit kér, de ő fel van háborodva, hogy ezért reklámtevékenységet várnak el tőle.

12 millióért, ami nem kevés, csak ugye neki ez már aprópénz.

Megpróbáltak kapcsolatba lépni vele, de nem vette fel a telefont.

A sajtótájékoztatóról lelépett, nem állt szóba senkivel, pedig azt hazudta, igen hazudta, hogy visszajön. De nem jött.

Szerintem jogos az elnök érzése, hogy ez megalázó volt rá nézve. Már az, hogy nem állt szóba vele.


Ott lett antipatikus, mikor karácsonykor kiposztolta, hogy a karácsonyfájukat az érmei díszítik. Már sok ez az önimádat. Nyilván Amerikában így megy, meg kell a marketing, mert ő már komoly üzletasszony is, de ez sok. Nem Amerikában vagyunk.

Értem én, hogy lépést akar tartani, meg legyen modern minden, de ő is mutathatna alázatot, mert úgy viselkedik, mint valami hisztis királylány.


2016. jan. 7. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A dolog ennél összetettebb. Aki átfogóan próbálja megérteni a dolgot, annak még korai állást foglalnia. Sok ellentmondásos dolog van a történetben mind a két oldalon.
2016. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
70%
Hosszú Katinka az úszósport Szalai Ádáma.
2016. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Szalai Ádám tevékenységét nem ismerem, pár szóban foglald össze.


Igazából nem akarok egyik oldalra sem állni, mert nem látom belülről. Biztos van, amiben igaza van.

De attól még nem szimpatikus, hogy hazudik, nem veszi fel a telefont, nem áll szóba a szövetséggel.

Lehet, hogy sok idő telt el, mármint sokáig nem történt semmi, amire ő várt, de most igenis tárgyalni akartak vele, kompromisszumkészek voltak, ő pedig sértődötten elfordult, mint egy gyerek.

2016. jan. 7. 18:50
 4/67 anonim ***** válasza:
77%

Szalai az egyik válogatott meccs után. Keményen kritizálta az egész magyar labdarúgást, neveléstől kezdve, az edzőket és magunkat a játékosokat.

[link]

2016. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
44%

Amiket írtál, azok már nekem is feltűntek. Én sem értem ezt a nőt.

Minek rinyál?

Így is épp elég népszerű már.

2016. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:

Arra utaltam, hogy Szalai Ádám (válogatott focista) egyszer adott egy nagyon hasonló, nagy port kavaró interjút.


https://www.youtube.com/watch?v=FzFkIsByp6c


Itt melldöngetve elmesélte, hogy ő bundesligás profi focista, így átlátja, hogy a magyar fociban az edzőktől kezdve a játékosokig mindenki alkalmatlan mindenre. (Amiben az volt a vicc, hogy nem nagy kulcsjátékos, cserejátékos inkább.)


(Mondjuk Hosszú Katinka jobb úszó mint amilyen focista Szalai Ádám...)

2016. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
78%

Eddig azt hittem, az úszóknál más a módi, mint a focistáknál. Erre jött Katinka és példát mutatott gerincességből.


Mutathatna alázatot? Szerinted mennyit dolgozott és áldozott fel, hogy ilyen teljesítményt elérjen?

2016. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van az első válaszolónak, hogy még ki kell várni.

Jelen pillanatban én Hosszú Katinkával értek egyet, hiszen decemberi interjúban is szóba került a pénz, de kihangsúlyozta, hogy a szövetségtől inkább azt várja el, hogy járjanak utána a legújabb módszereknek és tájékoztassák őket, így a sportolóknak és edzőknek nem kellene még ezzel is külön foglalkozniuk. Erre, semmi érdemi reakció, amiben szóba kerülne, hogy mindenképpen megtárgyalják vagy átgondolják. A reklámot is megértem, hiszen tényleg sikeres sportoló és van sokkal kulturáltabb módja is annak, hogy megkérjék erre nem csak egyszerűen beleírjuk a szerződésbe. Szépen is meg lehetne kérni, hogy nem segítené-e ki a szövetséget azzal, hogy reklámozza a versenyt vagy valami hasonló.

2016. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
60%

Én drukkolok neki! Nem lehetett pénzért megvenni és ezért becsülöm!

Az elnök Kiss László meg lemondott, és? Nem Katinka kérte rá, ne kenjük már rá ezt is!

2016. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
42%
Szalai Ádám, ha úgy tudna focizni, mint Katinka úszni, akkor vagy a Reál Madridban vagy a Barcelonában játszana.
2016. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!