Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a liberális sajtó a Szilveszteri migráns erőszakolókról szóló hírek fölé elkezdtek megható történeteket tenni?

Figyelt kérdés

Amik persze ellenőrizhetetlenek, hogy igazak vagy sem.


De senki nem azt mondta hogy ne segítsünk a szíreknek, csak annyit hogy ott ahol a közel-keleti menekült táborok vannak és nem itt.


2016. jan. 8. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Erről tudnál linkelni? Nem hallottam még ezekről, de várható volt, hogy megpróbálják szépíteni a dolgokat.
2016. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

A szokásos mosdatás.

Már megszoktuk.

Persze, ha egy börtönőr nőt zaklat, akkor napokig, naponta 5 mocskolódó cikket lehoznak.

Ez a liberális kettős mérce, ahol megkülönböztetik bőrszín alapján az embert.

2016. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Ma reggel az index:


(Féloldalas hír)

Saját anyját végezte ki az Iszlám Állam terroristája


(Kisbetűs hír közvetlenül alatta)

Szíriából érkezhettek a kölni molesztálók


... kicsivel lejjebb


(Féloldalas hír)

A város, ahol lassított felvételben halnak meg az emberek



Most már változott a lap elrendezése

2016. jan. 8. 08:38
 4/12 A kérdező kommentje:

De még mindig így néz ki az ábra


[link]

[link]


Igen csak tudatos...

2016. jan. 8. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Akinek nem tetszik a liberális sajtó, az ne olvassa. Én sem olvasom azt ami nem tetszik alapból.:)))
2016. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod egy hírportál állandóan változik, hiszen mindig jönnek újabb hírek. Pontosan melyik a megható történetre gondolsz?
2016. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


4es hsz megadja a választ a kérdésedre

2016. jan. 8. 09:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem látom kapcsolatot, rendszeresen olvasom a indexet, ezért tudom, hogy ott mindig az aktuális fotósorozat vagy egy videó szokott lenni, ez régóta így van.
2016. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, az a baj (szerintem!), hogy vannak emberek, akik mindenben liberálzsidóbolsevik összeesküvést akarnak látni. Mint ez a kérdés is... szerintem! (hangsúlyozom még egyszer)


Én is rendszeresen olvasom az indexet, vannak cikkek, amik tetszenek, és vannak, amik nem. Végigolvasom a címeket, és ami érdekel, azt elolvasom. Pont teszek rá, hogy milyen sorrendben vannak a cikkek, hogy milyen cikk van előtte és/vagy utána.


Ennél fogva nem is terhelem az agyamat (és meg se fordul a fejemben) ilyen - bocsánat - baromságokkal, hogy esetleg szándékosan tesznek "megható" történeteket. Az a "A menekültválság láthatatlan történései" című cikket sem nyitottam meg, annak ellenére, hogy olyan szép nagy kép van hozzá. Mert nem érdekel.

2016. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te szándékosan vagy retardált? Akármelyik médiumot megnyitod, jelenleg a világ hírek legalább 40-50%-a a kölni eseményekről fog szólni. Nyilván nem az összes, mert történik közben más is. Az újabb Kölnről megjelenő hírek meg azért nem fél oldalasok, hanem pár sorosak, mert csak az új információkat írják bele.. Cserébe naponta megjelenik 5-6 frissítés, még az anyját lelövő IS-esről az életbe nem fogsz többet olvasni. Senki sem fog kevésbé felháborodni ezen, azért mert Szíriában még mindig lövik egymást.
2016. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!