Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eddig még miért nem hozták...

Eddig még miért nem hozták létre az Egészséges Emberek Világi Közösségét?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést az "Egészség" rovatban is fel lehetett volna tenni. De sajnos, ahogy látjuk egészségünk nagyban függ a politikusoktól, erősen veszélyeztetett a nyugati politikai és más áramlatok által. Megj.: A politika már rég beleette magát az egészségügybe. Lásd népek erőszakos keveredtetése, erkölcstelenség politikai úton történ ál moralizálása, fajtalanság propagálása, politikai eszközökkel töreténő erőszakos elfogadtatása.

Szerintem a legjobb megoldás, ha nem őket különböztetjük meg, hanem magunkat. Igen magunkat az erkölcsös embereket. A megoldás egyszerű. Szerveződés és önmergkülönböztetés. Akár jelekkel is. Sőt. Kell. És aki a megkülönböztető jelzést figyelmen kívül hagyja, az büntethető kell hogy legyen.



2016. jan. 17. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozd létre, minket meg hagyj békén a késő esti agymenéseiddel...
2016. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pihenj.
2016. jan. 17. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:
a fajtalanságot hol propagálják?
2016. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván árnyalatnyi különbségek vannak, de a propagáció az lehet tanítás, tehát ismeretterjesztés, nyilván intenzívebb és progresszívebb értelemben, de tanítás által is lehet propagálni, terjeszteni és terjesztetni valamit alattomban. Így értem.
2016. jan. 18. 00:11
 5/10 A kérdező kommentje:

Korrigálás: az ismeret az nem az, csak valamit beetetnek és később válik "ismeretté".


(Jó volt a kérdésed, köszi.)

2016. jan. 18. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:
már csak azt kell megtudnunk a fajtalanság alatt mit értesz?
2016. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Állapítsd meg az ellentétét és megtudod.


Figyelj, szerintem fontos a tisztánlátás minden szempontból, így e kérdésen belül is. Ezért kérdésed fontos. De azt, hogy mi az és mi nem azt ne én döntsem el, hanem az élet. tehát hogy mi a fejtalanság, az életbeli kérdés, Tehát az élet kérdése. Kérdezd meg az Életet.

2016. jan. 18. 02:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a ráknak?
2016. jan. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amióta emberek élnek, és népeket alkotnak, azóta keverednek a népek. Úgyhogy fogalmam sincs miről beszélsz. Még a genetika is úgy van kitalálva hogy annál tökéletesebb az ember minél távolabbi géncsoporttal párosul. De ha kifejtenéd mire gondolsz, talán előrébb jutnánk. Vmi elmebeteg fehér-fajelmélet vagy mi?
2016. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem hozták létre? Kik hozták létre? Ők? Milyen ők? A Nagyon Egészséges Nemzethy Emberek? Vagy a Központi Egyesületfenntartó? Kiknek kellett volna létrehozniuk?

Ha te úgy érzed, hogy egészséges ember vagy és ragaszkodsz az általad leírt elvekhez, mellette pedig fontosnak tartod, hogy a hasonló gondolkodásúaknak közössége legyen, akkor van megoldás: hozd létre te magad! Nem kell mindig a csodát várni, hogy majd egyszer valaki valamit tesz is. Felállsz, azt' létrehozol egy közösséget. Persze, tudom, ez nehéz. Fel kell kelni a TV vagy a számítógép elől, kell tenni valamit... Áh, hagyjuk meg inkább a politikusoknak!

2016. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!