Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mostani állapotokat figyelem...

A mostani állapotokat figyelembe véve, szerintetet érdemes elkezdeni raktározni száraz élelmiszereket, vizet, gyógyszereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 14:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan. Bár aminek nincs lejárati ideje azt raktározhatsz, mert nem lesz olcsóbb sok dolog. Én már elkezdtem. (Cukor,Só,WC papír,Kéztörlő,Zsebkendő,Ásványvíz,pár 2018-ig jó konzervek,stb.)

De gyógyszert ne raktározz mert annak a szavatossági ideje 1-2 év. Tehát ha nem fogy el akkor dobhatod ki.)

2015. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Olvastam olyan cikket, amely szerint IGEN. Megfontolandó!
2015. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A normális raktározáson felül jelenleg semmi nem indokolja azt, hogy felhalmozz dolgokat.
2015. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Átjön a szomszéd egy fejszével és már viszi is...


Inkább fegyvert ÉS élelmiszereket, vizet, gyógyszereket raktározz!

2015. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Egyedül élek a 1,5 éves lányommal, a híreket nézve és olvasva nem éppen fényes a helyzet.

Inkább jobb félni mint megijedni alapon vagyok.

Pár helyen olvastam, hogy érdemes elkezdeni ilyet.

Lényegében tartós élelmiszerkre gondoltam(konzerv ételek, liszt, cukor, só, olaj, száraz élesztő, víz, tészta, zacskós levesek, zacskós készételek, teafilter).

Gyógyszerk közül is fájdalomcsillapító, lázcsillapító(mint magamnak mint a gyereknek), megfázásra italporok, hányáscsillapító, székletfogó).

Valamint az egyéb dolgok( szappan, szódabirkbóna, fogkrém, női kellékek, elemlámpa, elem, gyertya, gyufa, öngyujtó, vihargyujtó, popsitörlő, gyereknek pelenka, tejpépek, babaételek).

2015. szept. 14. 15:23
 6/26 A kérdező kommentje:

Ja igen lemaradt, az önvédelmi eszköz.

Gázpisztolyom van.

Mit érdemes emellé még beszerezni?

2015. szept. 14. 15:24
 7/26 anonim válasza:
Egy markos legényt,-férjnek.
2015. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Négy hónapja hunyt el a férjem, úgyhogy ezt inkább ne.
2015. szept. 14. 15:47
 9/26 anonim ***** válasza:
Gázpisztoly mellé: gázsprayk (2-3 különböző helyeken rejtve),baseball ülő vagy balta és elemlámpák.
2015. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
CB-rádió.
2015. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!