Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy a fejlett nyugati országok majd milliókat fogadnak be, és tartanak el segélyen?

Figyelt kérdés

[link]


A jótékonyságnak is van egy határa.

Idővel a nagyon sokat visszafognak küldeni nyugatról,mert nekik sem érdekük eltartani ennyi embert.


A szélsőjobboldali,idegengyűlölő emberek mit vártak?

Ez egy folyamat,ami nem egyik napról a másikra történik.


2016. jan. 28. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert holdkóros bolondériások.
2016. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Soros Györgyöt.
2016. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, ezt sokan hiszik? Ez meglep. Soha nem gondoltam, hogy ilyesmit sokan hinnének, hiszen a befogadás célja egyértelműen az olcsó munkaerő. Az más kérdés, hogy a dolgot ügyetlenül, ha úgy tetszik dilettánsan csinálták/csinálják.
2016. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szélsőjobboldaliak miért várták volna, hogy befogadják a milliókat és eltartják segélyen? Ezt nem értem, hogy miért pont ők gondolták volna ezt? Szerintem eszükbe sem jutott. Pont nekik nem.

Esetleg a szélsőbal idegenszeretőknek volt ilyen gondolata.

2016. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként más tervezni a kitoloncolást és más végrehajtani. Az már kicsit nehezebben fog menni.
2016. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De elkezdődött, sőt sok iraki magától is hazamegy, mert nem kaptak sok pénzt, luxuslakást és kocsit, sőt eleget enni sem.

NINCS "kolbászból a kerítés", nem a Paradicsom, ahogy nekik beadták a táborokban. Jól átvágták őket.

2016. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Miért, ezt sokan hiszik? Ez meglep. Soha nem gondoltam, hogy ilyesmit sokan hinnének, hiszen a befogadás célja egyértelműen az olcsó munkaerő. Az más kérdés, hogy a dolgot ügyetlenül, ha úgy tetszik dilettánsan csinálták/csinálják.

"


Az,mire kiderítik,hogy ki a valóban menekült,és ki "csak úgy hozzájuk csapódott" idő kérdése.


Persze jól jön az olcsó munkaerő,de ha valaki nem ért semmihez,annak ott sem lesz jobb.

Sem a svédek,sem más nemzet nem fog milliókat segélyezni.

Még a saját népük tagjait is csak nagyon kevés nyugati ország tudja segélyezni kielégítő módon.


Nyilván egy felvilágosult ember nem úgy kezeli ezt a helyzetet,hogy "lőjük le őket a határon".

A szélsőjobboldali emberek pedig úgy állítják be a bevándorlást,mintha a nyugatnak ez valami pozitív dolog lenne.

Olcsó munkaerő van nekik Kelet-Európából is bőven.

Az arabok sem fognak olcsóbban dolgozni,pláne azok,akik értenek is valamihez,mert nem rabszolgának mennek oda,hanem a jobb élet reményében.

Akik meg nem értenek semmihez,úgy is hazafognak menni.

2016. jan. 28. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te valamit összekeversz a politikai nézeteket illetően, mert a szélsőjobbosok nem állítják be jó dolognak a bevándorlást. Azok a szélsőbalosok. A szélsőjobbosok minden idegent haza akarnak küldeni.
2016. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A skandináv lakosság is fellázadt, egyre jobban. Amiért a 22 éves svéd segítő önkéntest megölte a 15 éves muszlim kölyök, ki akarják verni őket onnan. 80 ezer ingyenélőt küldenek haza. Nem szélsőjobbosok, csak elegük lett ebből az agresszív hordából.
2016. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!