Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2018-ra tényleg megbukhat...

2018-ra tényleg megbukhat Ukrjana?

Figyelt kérdés
hallotam hogy Ukrajna állítólag az államcsőd szélén van és hogy 2018-ra megbukhat és akkor mi vissza kapnánk kárpátalját és a lengyelek és oroszok is kapnak majd területet elméletileg

2016. jan. 29. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10:Ebben a témában én sem vagyok otthon,ezért komolyan kérdezem:kik?Mert a Wikipédia szerint,Kárpátalja lakosságának csaknem 80%-a ukrán(kb.1millió fő),utánuk jönnek a magyarok 12%-al(151000fő).Ha viszont ez nem igaz,akkor hol lehet erről hiteles információhoz jutni?
2016. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
A ruszin nép külön státusát csak a magyarok ismerik el senki más. Ők pont annyira ukránok mint amennyire a székelyek magyarok. Annyi különbség viszont van az ukrán és ruszin között hogy van bennük egy egyfajta hungarus tudat. Emellett az sem mellékes hogy Ukrajna Európa legszegényebb országa ami polgárháborúba süllyedt, Magyarország viszont egy közép-európai viszonylag fejlett gazdasággal rendelkező stabil állam, ezért egy esetleges kárpátaljai népszavazás alkalmával a 80%-os ukrán többség ellenére is elképzelhető hogy Magyarország mellett döntenének.
2016. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem már előbb államcsőd lesz Ukrajnában, de hogy Kárpátalját visszakapjuk, ahhoz nagyon nagy változások kellenének. Egyrészt az EU semmi olyan intézkedést nem támogat, amivel mi magyarok jól járnánk, egy részleges revízió pedig nagyon kicsapná náluk a biztosítékot, és soha nem ismernék el Kárpátalját Magyarország részeként. Másrészt a kormány is magyarellenes, és még ha Ukrajna, Oroszország, az EU és az USA teljes összhangban tukmálnák ránk Kárpátalját, ők akkor is visszautasítanák.
2016. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na azt nem hiszem, hogy visszautasítanák, de ez inkább olyan meseszerű történet.
2016. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Attól sajnos nem, de ukránia egy csőd, nulla.
2016. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Utolsó: "Ukánia" ami mellesleg Ukrajna nem egy csőd te vagy a csőd kedveskèm
2016. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te vagy a csőd, ukrán sz.rházi! :P
2017. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
XD idióta emberek. A magyarok semmivel sem jobbak mint az ukránok most én is mondhatnám hogy magyar sz*rházi🖕🙄
2018. jún. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!