Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Élőben" miért nem hallani...

"Élőben" miért nem hallani ilyen véleményeket?

Figyelt kérdés

Itt is meg számtalan más oldalon, fórumon teli pofával megy a migráns pátyolgatás.

Élőben viszont ezt nem igazán hallani, hanem pont az ellenkezőjét. És nem mondhatni, hogy be vagyok zárkózva. Sok helyen megfordulok, sok emberrel beszélek. És sokszor elő is kerül a téma.


Akkor hol vannak ezek az emberek?

Szégyellik a véleményüket vagy gyávák vállalni?



2016. febr. 20. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem kéne prolik közé járni.
2016. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A szélsőségesek, legyenek jobbosok vagy balosok, jobbára csendben vannak a való életben, mert tudják, hogy élőben senki nem venné őket komolyan, ezért a gondolataikat inkább a neten közlik, hisz név és arc nélkül azaz a felismerés veszélye nélkül sokkal könnyebben jönnek a "be kell fogadnunk minden bevándorlót kérdés nélkül" és "ki kell nyírni az összes nyomorult migránst" típusú megszólalások.
2016. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem járok prolik közé.

Szóval akkor ezért nem hallom élőben a migránssimogatást.

2016. febr. 20. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A divat állandóan változik. Nincs ezzel semmi baj.
2016. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek élőben vitatkozni, mert nem tudok fejből előrántani forrásokat, míg mások gond nélkül idéznek egyáltalánnem hiteles adatokat.
2016. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

"Szóval akkor ezért nem hallom élőben a migránssimogatást"


Érdekes én még soha senkitől nem hallottam hogy "simogatná" a migránsokat, de az sem egészséges ahogy átesik mindenki a ló túloldalára és habzó szájjal ordítja hogy lőjük le mind.

2016. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem "pátyolgatom" a migránsokat,viszont valamilyen szinten megértem azokat,akik nem állnak ki nyíltan a "migránspárti" véleményükkel.Ugyanis én láttam, hallottam 1-2 ilyen vitát.Biztos vagyok benne,hogy akik vállalták a véleményüket,a jövőben megtartják maguknak.Ugyanis szabályosan "nekik estt" az ellenoldal. Volt ott minden:"majd akkor védd őket,ha nem lesz miattuk munkád,ha egy nagyf...ú néger,arab megerőszakolja lányodat,anyádat,ezek állatok,takarodj el velük együtt",stb.,stb.Természetesen nem ilyen "finoman" fogalmazták meg ezen véleményüket.Annak a néhány szerencsétlennek,aki vitázno próbált,esélye sem volt.
2016. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már úgy értem,szóhoz jutni sem nagyon volt esélyük.
2016. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!