Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eddig sem voltam jó véleménnye...

Eddig sem voltam jó véleménnyel a közoktatásról, de ez szerintetek már nem elmebetegség?

Figyelt kérdés

[link]


"Középtávon, vagyis akár három éven belül el szeretné érni a Mohosz, hogy a horgászatot az általános iskolákban oktassák a gyerekeknek"



2016. febr. 22. 10:21
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
96%

Nekem erről csak az jutott eszembe, hogy nagy az isten állatkertje.

-jöhet a kötelező numizmatika tantárgy

-kötelező vadász

-modellvasút

-origami

-virágkötő

-szotyiköpködő

-bicikliző

-sms gyorsíró

-bélyeg gyűjtő

-porcelán hegesztő

-stb

2016. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Azért az "el szeretné érni" meg az eléri az sokszor erősen eltér. Én is "el szeretném érni", hogy 3 éven belül csak úgy kapjak 100 millát...
2016. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Azért az "el szeretné érni" meg az eléri az sokszor erősen eltér."


Ez igaz, de már az durva, h egyáltalán valakiben komolyan felmerül egy ilyen ötlet, h horgászat, mint általános iskolai tantárgy.

2016. febr. 22. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
1-esnek van pedig igaza, ez egy semmitmondó hír. Egy szervezet szeretne valamit, az korántsem biztos hogy megvalósul.
2016. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez igaz, de már az durva, h egyáltalán valakiben komolyan felmerül egy ilyen ötlet, h horgászat, mint általános iskolai tantárgy."


Teljesen megszokoktt, hogy egy szervezet/vallalat olyan intezkedesekert lobbizna, amelyekbol kesobb profitalna. Hogy etikus-e reszukrol csak a sajat profitukat lesni, az mar mas kerdes.

2016. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért remélem nem áll be mögé valamelyik pecab*** kiskirály, mert akkor tényleg bevezetik :)
2016. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus uborkaszezoni hír, semmi több.
2016. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!