Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politológus végzettséggel hol...

Politológus végzettséggel hol tudok elhelyezkedni? Párthoz szeretnék csatlakozni, de a parlamentbe nem szeretnék menni, milyen más lehetőségek vannak azon kívűl?

Figyelt kérdés

Szóval politológia szakon végeztem,de úgy érzem nem lenne bátorságom politizálni a parlament színe előtt úgy hogy több száz ember figyel.

Valami más,nyugodtabb irányzat van ezzel a végzettséggel?



2016. márc. 7. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvégezted ezt a szakot, és az évek alatt nem jöttél rá, hogy ezzel sosem fogsz politikusok közelében dolgozni?

Ezzel a szakkal nem fogsz nagyon elhelyezkedni. Ha van nyelvtudásod, próbálj abból megélni, vagy próbálkozz valamilyen irodai munkára szert tenni.

2016. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyiss nyáron a Balatonnál egy büfét, ahol majd lángost fogsz sütni.
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvégeztem a szakot,de nem rangsoroltam a lehetőséget,és kellő hátszél hiányában hirtelen nem tudok mihez kezdeni,csupán ilyn céból tettem fel a kérdést.
2016. márc. 7. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Menj el valamelyik uszító újsághoz írni.
2016. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj, hűt rengeteg ilyen suli van, ha az ember felkészült nem kell tartani tőle, hogy több száz meber figyeli, hát nem a hálószobájába és a vécéjébe megy be a politika, vagy a szennyestartóba, ugyan, de vannak iskolák, szakképzett emberek, akik a görcsöket, felesleges drukkot simán tudják oldani, ügyesen, keress rá a google-n, telis-zele lesz, tanfolyamokkal, sulikkal, egyetemek is vannak és gyorstalpalók is
2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban politológus vagy, ezt magadnak kéne a legjobban tudni, hiszen ez a szakmád. A társadalmi rendszerek működése.

Na persze ma valóban sokféle képzés van, és soknak csak a neve képzés. Papírt ugyan ad, de az még papírként sem használható.

Ma "végzettséggel" nem lehet elhelyezkedni. Nyalással lehet, és tudással. Persze ezek általában egymást kizáró fogalmak, ezért a "munkahely" is erősen különböző.

2016. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!