Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az a felvetés amit már...

Igaz az a felvetés amit már többször hallottam hogy az arab népek a beltenyészet miatt váltak ilyen agresszívé?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 24. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Természetesen nem. Az első unokatestvérek közötti házasság a világ legnagyobb részén legális, még sincs semmi bajuk tőle. [link]


A dán "pszichológus" egy közismert muszlimgyűlölő, nem csoda hogy ilyen baromságokat irkál.

2016. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a hazugságok úgy tudnak "tömeget mozgatni" ha sokszor mondják. Egy csomóan "megszokják", és ekkor már ténynek tekintik. Pedig nem változott, silány maszlag maradt. Ez a "beltenyészet" is az. Nem lehetetlen, hogy egy erősen izolált beltenyészet terjeszti.
2016. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem a zsidókra gondolt a kedves szerző? Náluk jellemző nagyon, hogy belterjesen szaporodnak.
2016. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak akkor igaz ha a betegek is szaporodnak, különben pont a recesszív betegségeket szűri ki
2016. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az első unokatestvérek közötti házasság a világ legnagyobb részén legális, még sincs semmi bajuk tőle."


Ebből a szempontból nem az a releváns, hogy hol legális, hanem hogy hol elterjedt. Valahogy pl. Spanyolországból nem nézem ki, hogy annyira megszokott lenne.

2016. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

A ki nem élt szexualitás és bizonyos érzelmek elfojtása okozza.


A vallásukból fakad

2016. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as


Hülyeség-


Kérdezőnek:


Baromság.

Egyébként meg mi az ,hogy "arab népek"?

Az arab az CSAK egy nép ,nem pedig népcsoport/rassz.


"Hírek,-hazafias hangvételbe"


Ezen sírtam. xD


Üdv!

2016. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A dolog ott kezdődik, hogy az arab emberek többsége nem agresszív, sőt barátságosabb, befogadóbb, kedvesebb mint az átlag európai.


Én több arab országban jártam, úgyhogy nem a levegőbe beszélek.


A terroristák részben beteg emberek, részben bűnözők, részben frusztrált megalázott emberek, részben politikai szerencsevadászok. Ilyenek minden nép körében előfordulnak. Persze ahol nagy a szegénység, sok háborút láttak, kilátástalan helyzetben vannak ott több, de ennek társadalmi okai vannak.

2016. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Kivétel nélkül megjelenik a beltenyészet olyan népességnél, ahol vallási alapon minél több kölköt erőltetnek, mert mondjuk tiltják a fogamzásgátlást, vagy a sok (8-10) gyerekről pofáznak, és a kis utódok egy helyen maradnak. Pár generáció alatt egy rakás degenerált keletkezik ezáltal. Szerintem poén :D Ránézel egy ilyenre, és kb nem is néz ki embernek. Freak show. A nagy gyerekszám és a helyben maradás okozza ezt hosszú távon, és nem az, hogy arab, zsidó vagy fehér. Bármely népességből ilyenek tenyésznek ki nagyon rövid idő alatt, ha a sok kis csimp nem tud arrébb vándorolni szaporodási célból. Elképzelhető amúgy persze, hogy van összefüggés. Szerintem egy idő után belsőleg is teljesen széttorzultakká válnak ezek az emberek a beltenyészettségtől, nem csak kinézetre. Elég sok mentális problémát okoz az ilyesmi pár generáció leforgása alatt is akár.
2017. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!