Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintem holnap az ISIS...

Szerintem holnap az ISIS megtámadja Mo. -t? /www.hirado.hu/2016/03/30/uzent-az-iszlam-allam-ma-brusszel- holnap-magyarorszag/ Igaz lehet ez a cikk, meg a többi ami megjelenthet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

A terrorszervezet szerint ugyanis Amerika és nyugati szövetségesein kell bosszút állni, amiért a terrorkalifátus ellen harcot kezdeményeztek – hogy ennek a harcnak a hatása valójában a nullával egyenlő, arra az Iszlám Állam nem tér.


A bejelentésről eddig egyedül a Washington Times számol be, az arab nyelvű médiában nincs sehol megemlítve, így az információ hitelessége egyelőre kérdéses. Mindenesetre, érdekes, hogy a lap nem tesz említést arról, hogy az oroszok mekkora veszteségeket okoztak az Iszlám Államnak – és szerintük ezzel a terrorszervezet sem foglalkozik –, viszont kihangsúlyozza azt, hogy a nyugati koalíció hogy harcol az ISIS ellen, miközben, annak ellenére, hogy 2 éve valóban jelen vannak a térségben, valójában semmilyen veszteséget nem okoztak az iszlamistáknak, sőt, azok az orosz beavatkozásig hihetetlen nagyságú területeket vontak ellenőrzésük alá.

2016. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ja, holnap....ugyan....
2016. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

A holnapot úgy kell érteni, hogy a közeljövőben.

Amúgy nem valószínű.

2016. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem, de az biztos, hogy sokan vennének távcsövet meg pattogatott kukoricát, ha odadurrantanának egyet a parlamentnek...
2016. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!