Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti megfigyeltétek már, hogy a...

Ti megfigyeltétek már, hogy a szélsőjobbosok mintha nem is magyarok lennének?

Figyelt kérdés
A többségük ilyen félig zsidó, félig roma kinézetű. Akik nagy magyar öltözékben flangálnak szinte mind ilyenek. Vagy ők lennének az igazi magyarok? Tud erre valaki értelmes magyarázatot adni, hogy miért van ez?
2016. ápr. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ősmagyarok így néznek ki.
2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Tehát szerinted a zsidók és a "romák" nem magyarok? Akkor te is szélsőjobbos vagy.


A Jobbikban pl. szerintem mindenki normálisan néz ki.

2016. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

"szélsőjobbosok" "félig zsidó, félig roma kinézetű" "mintha nem is magyarok lennének"


Mások azt érzik, mintha a kérdés eléggé "érdekes" lenne ? :D

2016. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát szerinted a zsidók és a "romák" nem magyarok? Akkor te is szélsőjobbos vagy. "


Nem magyarok, hanem kisebbség, Romániában se románok a székelyek.

2016. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hány amerikai néz úgy ki, mint egy amerikai?


Meg van az a fogalom, hogy "kultúra"?

2016. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahogy én nem ezt vettem észre. A következőket minden rossz értelmet mellőzve írom: én azt vettem észre, hogy a szélsőjobbosok vagy kopasz vagy hosszú hajú, Nagy-Magyarországra emlékeztető / Trianont elítélő cuccokat hordanak, sokszor bakancsot és olyan cuccokat, amik kiemelik a magyarságukat ( egyedi, természetesen magyar gyártmányú tasolyt, stb. ). Emellett sokuknak van tetoválása, szintén Trianonhoz, Nagy-Magyarországhoz, a kereszténységhez kapcsolódva vagy székely-magyar rovásírással van rájuk tetoválva valami.
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább a szélsőballereknél vettem ezt észre.

Ráadásul még egy hülye rasszista is vagy. :D

2016. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogy néz ki egy echte magyar? Én még olyat nem láttam. Engem is lezsidóztak párszor. Először az általános iskolába, de volt, hogy az utcán, pedig nem vagyok az. Magyar vagyok. És állítom, hogy sok zsidó emberről meg nem mondanátok ránézésre, hogy azok. Nem kéne külsődleges jegyek alapján ítélkezni, mert nagyon sokszor nem helytálló.
2016. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!