Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető a Saul fia...

Minek köszönhető a Saul fia anyagi bukása?

Figyelt kérdés
Az IMDB adatait figyelembe véve, a film arra nem volt képes, hogy 2 millió dollárt összehozzon, pedig elég komoly reklámot kapott, a csapból is ez folyt.

2016. ápr. 9. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
mert a saul fia indie film.
2016. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
azt még elfelejtettem hozzátenni hogy itthon volt hypeolva nem világszerte.
2016. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom annak, hogy amúgy egy pocsék film. Csak szerencsés volt a témaválasztása.
2016. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Mert propaganda film. Csak az nézi meg aki alapból is olyan.

Én szinte sosem nézek háborús filmet mert mindegyik propaganda

2016. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
H a holokauszt már lerágott csont, csak ebben az évben 5 filmről tudok, ami témába vág, majdnem 80 évvel a történtek után és akkor a könyvekről, perekről és az egyéb médiâkban magukat sajnáltató túlélőkről és leszármazottjaikról nem is beszélve... Az ember már rosszul van, ha feljön a téma.
2016. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt olyan összevetésben lenne érdemes nézni,hogy mondjuk a Mephisto mekkora anyagi hasznot hozott annakidején,vagy az elmúlt évek Oscar-díjasai (persze ugyanebben a kategóriában).
2016. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Igazából az ilyen filmek nem a "popcorn" kategóriába tartoznak,tehát soha nem lesz akkora nézettségük,mint a hollywoodi szuperprodukcióknak.
2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

# 5/7 Időpont ma 16:23


Úgy könnyű 5 filmet találni, ha szándékosan keresed az igazad bizonyítására. Érdekes módon én a Sorstalanság óta erről hallottam először mint "Holokausztfilm". :-D És érdekesmód mindkétszer a kis zsebnáciktól hallottam róluk először, hogy "fuj-fuj megint egy holokausztfilm, juj, büdöszsidók". Pedig nem élek barlangban. :-D


Valamit nagyon rosszul csinálhat az az ember, aki már mindenhol és mindenben megtalálja ezt.

2016. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Unalmas, egy ezerszer feldolgozott témát akar előadni és rettentően patetikusan tetszeleg, mintha ez a film lenne a holokauszt számadásának a non plusz ultrája.

Alapvetően kétféle vélemény van: az akadémiáé és a nézőé. A gond ott kezdődik, hogy az akadémián belül egy nagyjából homogén ízlésvilág uralkodik, míg az átlag nézők ízlése nagyon sokrétű, így ha az akadémiai kritikusok lehúznak vagy éppenséggel hypeolnak valami, az egyáltalán nem reprezentálja a nézők véleményét. A nézők véleményét a box office számok reprezentálják, vagyis ha egy film nagyot kaszál, akkor az értelem szerűen nagyon jó, ha pedig nem akkor... nos..... egy kalap szar. Mivel a bevételek alapján arra lehet következtetni, hogy sikertelen, így ismét megdőlt az a mítosz, miszerint a filmakadémia ízlése reprezentatív meg a mérvadó és a követendő.

2016. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Ennek elég egyszerű okai vannak:


1, a Holokauszt témával nem lehet tömegeket bevinni a mozikba


2, mert egyébként rengetegen azt mondják (akik látták) , hogy nem egy jó film. Például a kamera rángatása sokakat kifejezetten idegesített.


3, mert úgy általában nem érdekel senkit, mert a holokauszt tényleg baromi "unalmas" már. Legalább 100-szor feldolgozták már, és mindenki fejből tudja mi történt ott. Nem kell 101-edszerre is filmet csinálni a borzalmakból.


4, Mert a magyar nép jobboldali, és nem kis része szélsőjobbos, így a film közönsége nagyjából a "balos nyugdíjasokra" korlátozódik. Mivel a fiatalok 99%-át nem érdekli a téma.


(Ezt úgy írtam, hogy nincs bajom a zsidókkal, és nem vagyok náci vagy szélsőjobbos de még Fideszes se, de ez az igazság)

2016. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!