Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a magyar ember ilyen rendszerető?

Figyelt kérdés

Most írta valaki, de már az Indexen is megtaláltam, hogy Angliában annak ellenére, hogy több százezer magyar ember van, valami 500 esetben kerültek csak bíróság elé magyarok.

Ez egy nagyon jó arány, főleg hogy az Index is megjegyzi, hogy ebben benne vannak Lakatos Ronaldóék is, szal kb valódi magyar, jó, ha a fele lehet.

Vagy még annyi se.


2016. febr. 21. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert fehér
2016. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kérdés inkább az,hogy a magyarok miért ilyen rohadt rasszisták(tisztelet a kivételnek).Elítélnek mindenkit aki más(meleg,csúnya,más etnikumu,vallású) Szóval a renges erős túlzás,inkább törvénytisztelők..kivéve ha meccs van,vagy éppen azt kellene

bemutatni,hogy a magyarok normálusak..sajnos ezekben a helyzetekben sokan inkább barbárként viselkedik.Belém is ott rugnak ahhol tudnak😊 pedig magyar vagyok,katolikus, nem vagyok meleg

2016. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14.39.


A tények figyelembevétele rasszizmusnak minősül?


Hogy pl. a tömeggyilkosok általában fehér férfiak, a lövöldözők -késelők meg nem?


Hogy a nők inkább mérgezéssel gyilkolnak,és vannak afrikai nyelvek, amelyekben ki sem lehet fejezni a birtoklást.


Akkor inkább a statisztikák, a tények a rasszisták, nem?

2016. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!