Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme lesz kb.60 év...

Mi értelme lesz kb.60 év múlva élni egy befolyásolt összeesküvés elmélet vezérelte rabszolgaságban?

Figyelt kérdés

Ha az Illuminati teljes hatalomra kerül én öngyilkos leszek! elmegyek egy kedves ismerősömhöz és megbeszélem vele hogy miért szeretnék távozni, de mivel ez már akkor fog bekövetkezni mire édesanyám nyugszik mélyen, és talán örül fentről hogy így döntök, hogy nem kínlódok többet ebben az elrontott világban. Tudom hogy ebben a világban semmi keresni valóm nincs, és ezért egy könnyű lövés a fejembe megoldja azt a problémát ami már mindenkiben gyerek kora óta benne van, a félelem. Ha meghalok akkor a félelem eltávozik és vége minden borzalomnak számomra.

Előtte majd hálás leszek azoknak az embereknek akik jóra tanítottak és megköszönöm édesanyámnak hogy világra hozott, és hogy "tanításai" az összeesküvés elméletekről, azokról a dolgokról amik ma történnek, a jelek és egyéb felvilágosító jellegű dolgok igenis hasznosak voltak, és kipróbálhattam egy olyan világot ahova többet nem szívesen jönnék. Ha van élet a halál után akkor remélem nem ide fogok visszaszületni! Én egy 14 éves fiú vagyok és sajnos borúlátó dolgokat látok a jövőben.. Ez nem "jóslat" csak egyértelmű jelek vannak efelé az "Új Világrend" felé. Az a 60 év múlva dolog sem biztos, azaz senki se tudja hogy mikor történhet ez meg. Ide nem válaszokat kérek mert már megvilágosult vagyok az ilyen jellegű témából 11 éves korom óta. csak olyan válaszolók jöjjenek akik vagy helyeselnek velem vagy valamit nem így gondolnak, nem probléma ha máshogy gondolja valaki mivel mindenki más senki sem egyenlő. És olyan válaszokat sem kérek amik engem le ócsárolnak hogy 14 évesen mit tudok a világról és hogy nem vagyok normális.. ez így van! nem vagyok normális, mivel én azoknak az embereknek a kis százalékába tartozom akik kis koruk óta megvilágosult tudással rendelkeznek, és közel állnak az igazsághoz, jobban látják a dolgok miértjét, hogy a birka emberek hiába lázadoznak ha elkéstek vele. az emberek 70%-a nem hisz az ilyen "mendemondákban" de majd rájönnek egyszer hogy nem egy átlagos 14 éves fiú írta ezt ki.



2016. ápr. 15. 01:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok anyukádnak, nagyszerű nevelést biztosított neked!
2016. ápr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Anyudnak szolj, hogy ongyilkos gondolataid tamadnak a fassagaitol.
2016. ápr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
60 év múlva valószínűleg már ember nem lesz, mert a technológiai fejlődés következtében a gépek átveszik a helyünket, de te addigra már amúgy is 74 lennél, szóval nem tudom, hogy miért aggódsz annyira.
2016. ápr. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért köszönöd meg édesanyádnak, hogy világra hozott, amikor a világ ennyire rettenetes a szemedben?

Akkor meg mi értelme volt?

2016. ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
te jó ég, ilyen életszemléletet... és tényleg vannak ilyen emberek... szerintem ne várj hatvan évet, nyugodtan előrehozhatod a dolgot! mondjuk holnapután megfelelne neked?
2016. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

jaj nekem. de kicsit részleteznéd nekem mindezt?

milyen az a megvilágosult tudás amivel rendelkezel?

és mi ez az illuminati? és pontosa melyik összeesküvés-elméletre gondolsz?

2016. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
+ milyen borúlátó dolgokat látsz?? szeretném tudni, hogy mennyire siessek, mert úgyis készülőben vagyok külföldre.
2016. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

„Üzenem a háznak, mely fölnevelt:

ha egyenlővé teszik is a földdel,

nemzedékek őrváltásain

jönnek majd újra boldog építők

és kiássák a fundamentumot

s az erkölcs ősi, hófehér kövére

emelnek falat, tetőt, templomot.


Jön ezer új Kőmíves Kelemen,

ki nem hamuval és nem embervérrel

köti meg a békesség falát,

de szenteltvízzel és búzakenyérrel

és épít régi kőből új hazát.

Üzenem a háznak, mely fölnevelt:

a fundamentom Istentől való

és Istentől való az akarat,

mely újra építi a falakat.

A víz szalad, a kő marad,

a kő marad.”


Wass Albert – Üzenet haza

2016. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

" én öngyilkos leszek! "


Én csak ezzel tudok a halmazból egyetérteni, és támogatni!


Pedig szerettem volna, ha az unokám generációjának is lett volna egy Molnáref Árpija.

2016. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Már most is van szerintem akkora hatalma az Illuminatinak, mint később lesz. Túl kevés ember alkotja, és titokban működik, nem vezethet be nyílt diktatúrát. Marad a pozitív diszkrimináció, a népek, rasszok elkeverése, bevándorlás erőltetése, holokausztmegemlékezések, a FED eladósítása, gazdasági válságok, politikai korrektség, stb. És sosem szabad feladni a reményt.
2016. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!