Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kiutaznék Kanadába 1...

Ha kiutaznék Kanadába 1 hétre, mintha csak nyaralni mennék, de ottmaradnék potyára, akkor mi lenne?

Figyelt kérdés
Mit tudnak velem csinálni?
2016. ápr. 20. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy "potyára"? Koldulni akarsz valamelyik nagyvárosban? Vagy feketén melózni? Vagy mi a terved?
2016. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kiköltöznék a vadonba.

Lenne faházam, kertem. Mellette halásznék, vadásznék, gyűjtögetnék.

2016. ápr. 20. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagyok jártas benne, de ahogy tudom vízum nélkül fél évig maradhatsz az országban. Munkát nem vállalhatsz legálisan, arra külön procedúra van. Most az, hogy kiköltözöl jó mélyen a vadonba, nem lenne gáz, nem hiszem, hogy a yard pont arra járkálna.. Csak beteg ne legyél és kerüld az állami szerveket, különben lebuknál és kitoloncolnának. :D
2016. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:
gyűjtögetés halászat vadászat-ez olyan ismerős.én szurkolok neked,remélem kimész.ha rád szállnak akkor majd inuit őslakosnak hazudod magad és kész.építettél már faházat?
2016. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kanadai vadonban nem húznád tovább pár napnál tovább, fegyver nélkül. Fegyvert pedig útlevéllel nem vehetsz. Utánad járnak, és hosszú procedúra.


Ráadásul halálra fagynál, a szibériai hideggel vetekszik ott az időjárás. Nyáron viszont elviselhetőbb

2016. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hallod? Miért kell tucatszámra kiírni ezt a kérdést??? De most komolyan! Nagyon érdekelne! (Egyébként aki az életed során egyszer is megtalál a kanadai vadonban, annak 1 millió kanadai dollárt kéne adni)
2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed ugyanezt a magyar vadonban?
2016. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Miért nem teszed ugyanezt a magyar vadonban?"


Gondolom mert rohadt kicsi.

2016. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem Amazóniába akarsz menni? A kanadai vadonban télen 40 fok hideg van.
2016. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor én az USAban nem annyira lakott területen bóklásztam mindig bele botlottam a hatóságba és azok mindig fel is írták az adataimat, hogy ha történne valami akkor tudják kit kell leellenőrizni.


Kanada nem tudom hogy áll ebben de szerintem bent a városban jobban el tudsz vegyülni és fűnyírásból, hólapátolásból eléldegélhetsz egy darabig.


De csak egy darabig mert aztán ki...nak mint macskát...

2016. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!