Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vagytok egymással...

Miért vagytok egymással olyanok ezen az oldalon, mint a politikusok?

Figyelt kérdés
A sírás környékez amikor látom, hogy mi magyarok egymás ellen fordulunk. Nem látjátok, hogy manipulálva vagytok. Szeressétek egymást. Miért vagytok ilyenek?
2010. ápr. 7. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez a célja a sok "okosnak" aki bent mereszti a hátsóját a nagy duna parti kupolás épületben.

Ez engem is dühít, hogy a magyarságban már nincs nyoma összetartásnak. Így fognak felzabálni minket a világ országai...

2010. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem egyeznek a gondolataink.

Ezért vitatkozunk.

2010. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem vitára gondolok hanem a piti veszekedésekre, szembefordulásra, támadásra, egózásra, keménykedésre, hőzöngésre, lenézésre.
2010. ápr. 7. 16:33
 4/8 nichola válasza:
őőőőőőőő szerintem azért mert it mindenki mindenkinek megpróbál segíteni .... :)
2010. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2010. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a magyarok ilyenek.Ha valaki kreál nekik két különböző oldalt BÁRMIBEN, akkor önként és dalolva beállnak mögéjük,aztán elkezdik egymást marni.A két oldal vezetői meg röhögnek magukban, hogy ezek uszítás nélkül is egymásnak esnek, ők meg együtt söröznek a háttérben.


Mellesleg miért fognék össze olyanokkal akik körömszakhadtájukig védik azt a rendszert ami csődbe vitte az országot velük egütt.

2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szomorúan olvasom a sok agresszív válaszadót.
2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyádért.
2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!