Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha megszűnnének a nemzetállamo...

Ha megszűnnének a nemzetállamok, és létrejönne egy Világkormány boldogabb világban tudnánk élni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ezt a világkormányt olyan emberek irányítanák akiknek valóban szívügye az emberiség szebb és boldogabb jövője . Ilyen nagy hatalommal a kezükben megtudnák teremteni az egész világon a gazdasági/politikai teljes egyenlőséget , a jólétet ?


Mi történne akkor ha a Világkormány irányítói a hatalom és az élvezetek halmozására törekedne , megtudná akkor az emberiség dönteni ezt a diktatórikus hatalmat ?


Ha most lenne egy kezdeményezés a Világkormány kialakítására , támogatnátok ?


2016. ápr. 27. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem.

Akik azon fáradoznak hogy létrejöjjön az új Világrend nekik van erre pár feltételük,többek között a populációt 500.000.000-ban határozták meg a Georgia-i kövön amely az Új Világrend eggyes alapelveit tartalmazza és voltaképpen ez nem lesz más mint egy Globális Diktatúra:D Olyan férgek szponzorálták mint pl.David Rockefeller... Számtalan alkalommal emlitette az Új Világkormányt vagy Világrend-et mert ugyanaz amúgy,anno az ifjabb és az idősebb George Bush is.

a neten találsz egy hosszú levelet ami igy kezdődik:Kedves Világpolgár.... Szánj rá 15-20 percet és olvasd el mert nagyon tanulságos.

2017. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9 tényleg ne akarj senki helyett főzni. De a te elképzelésed nem működik. Ugyanis tetszik, nem tetszik, az emberek kapcsolatban vannak egymással, amiből az következik, hogy átveszik egymás szokásait. Márpedig a "főzzön helyettem, nekem, más" egy igen kívánatos szemlélet. És ezért átveszik. Amikor pedig közszemléletté válik, nem tehetsz semmit. Főzni fogsz! Másnak is, más helyet is! Ha ezt nem akarod, fel kell lépned az ilyen szemlélet ellen, amíg lehet. És ezt úgy, hogy "az én házam az én váram, a másé meg nem érdekel" nem lehet. Ezzel elveted azt a jogodat, hogy beavatkozz azért, hogy a visszahatást megelőzzed. Erről a jogodról csak akkor mondhatsz le, ha megteremted az elszigetelt "nemzetállamokat", ami ugye szintén nem megy. A fejet homokba dugni nem jó. Kikezdenek hátulról.
2017. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akinek ekkora hatalom van a kezében az nem a két szép szeméért kapta. Szerezte. Ahhoz, hogy egy ilyen tervet véghez vigyél hideg számítás kell, ahol ember élet nem számít. Ezek után döntsd el te, mennyire lenne szempont az ember szebb és boldogabb jövője.
2022. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljes mellszélességgel támogatom, egy feltétellel:

Én legyek a Főnök.

.

.

.

Remélem, undorítónak találtad és kiábrándultál a pár krőzus család által kikényszeríteni tervezett Világkormányt...

2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!