Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vagyok vele úgy, hogy...

Csak én vagyok vele úgy, hogy nem érdekel, hogy az emberek ölik egymást a földön?

Figyelt kérdés

Lehet hogy köcsög dolog, de szerintem sokan vagyunk a földön és legalább egy kicsit ritkítják egymást. Úgy vagyok vele hogy engem hagyjanak békén aztán tőlem ölhetik egymást.

Tudom , nagyon emberbarát vagyok.


2016. máj. 2. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem az érdektelenség a probléma... hanem az hogy ideológiát próbálsz gyártani mögé.
2016. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az baj, hogy háborúban mindig a legjobbak halnak meg legelőször.
2016. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez normális, hisz nem ismered őket, akkor miért érdekelnének? És nem milliós nagyságrendről van szó, nem a te kultúrádhoz, bőrszínedhez, vallásodhoz tartozó emberekről. De ettől nem fog csökkenni a népesség. Azt inkább szabályozni kellene, főleg a szegény országokban.
2016. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ettől fog csökkenni a népesség. De ha belegondolunk, hogy olyan embereket is megölnek akikre tényleg nincs szükség (pl drogkartell amazóniában ; isis-es terroristák ), azért az jó érzéssel tölt el.
2016. máj. 2. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos más is van úgy mint te és ez nagyon nagy baj.


Közös dolgainkat közösen kell megoldanunk. A emberiség egyetlen családot, globális közösséget alkot, függünk egymástól és hatással vagyunk egymásra.

2016. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy nem veszed magadra érzelmileg a világ terheit, én is be szoktam sokallni tőle néha.


Viszont amit nem árt észben tartanod, hogy egyrészt egyszer te lehetsz az, akit épp ölnek és aki segíthetne rajtad, azt pont nem érdekled.


A másik dolog, hogy közvetve is érintett lehetsz. Pl. az, hogy Szíriában ölik egymást, látod mivel járt.

2016. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


A legtöbb afrikai ország még a kőkorszak társadalmi berendezkedésében él. Törzsek vannak nem nemzetek, és ebből kifolyólag rengeteg az etnikai és vallási konfliktus.


A muszlim világ meg a késő középkor értelmi szintjén van, így nem meglepő ha a szunniták és síiták folyamatosan ölik egymást.


Vannak olyan helyek a Földön (mint az előbb felsoroltak) ahol csak erővel lehet rendet tartani, különben kitör a káosz. Az, hogy ölik egymást az emberek nem újdonság.


Én őszintén bevallom:

Engem ez nem érdekel...... és lenézem a korábban felsorolt országokat, mert gazdaságilag, társadalmilag és technikailag is elmaradottak. Ha le akarják gyilkolni egymást, csinálják csak, előbb utóbb úgyis rájönnek, hogy ez nem visz előbbre.


Szerintem helyes, ha felvállalod a véleményedet.

Aki pedig mást állít az hazudik.

Az emberek 99%-át ugyanúgy nem érdekli ahogy téged sem, csak megjátsszák magukat, illetve képmutatóak.

A legszebb példa erre amúgy a migránsválság, ugyanis amíg ezek a szerencsétlenek Szíriában voltak addig senkit sem érdekeltek........ de amint elkezdtek Európába jönni rögtön kitört a baromi nagy segíteni akarás (refugees welcome stb).


Primitív, naiv és képmutató viselkedés.

2016. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem sokan vannak így ezzel.És igen,az érintettek szempontjából nézve,ez köcsög dolog.Nyilván te is annak látnád,ha mondjuk téged,vagy a családodat ölnék és más egy vállvonással túllépne a dolgon.
2016. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!